Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jakesz

    őstag

    válasz tombar #376 üzenetére

    "meg játékra, meg zenehallgatásra, filmnézésre, esetleg zenélésre (ha nem zavar a midi), netezésre stb."
    Fentebb már többször rácáfoltam erre is, miszerint az elsőt leszámítva ezeket már egy közepes okostelefonnal meg lehet csinálni. És mivel a telefonálás fontos része az életnek, az okostelefonok is már nagyon elterjedtek,így azzal sem kell jönni, hogy de hát az okostelefont ezekhez külön meg kellene venni.

    "annyira erőlteted itt több 10 hszen keresztül h mindenki, aki nem konzolon játszik az korlátolt... de a pc munkára való... elhiszi mindenki h oda vissza vagy már a konzol szótól is, de nem lehetne egy kicsit rózsaszín köd mentesen?"
    De a PC akkor is munkára való, azon túl, hogy utólagosan lehet rajta játszani is. És nem azért vagytok korlátoltak, mert PC-n játszotok, hanem azért, mert a végtelenségig erősködtök, hogy a PC igenis jobb játékra.

    "folyamatos fejlesztés alatt gondolom a 2 évenkénti 60k-t érti. na most azzal már natív az 1080p és nem alacsony grafika AA nélkül. az tény h api szinten van a korlát, de nem annyi h leszopd magad a konzol miatt."
    Ez is azt bizonyítja, hogy 1-2 játék kivételével abszolút nem kell vergődni a PC-s grafika miatt.

    (#377) huskydog17
    "Tegyük fel, hogy találkozol egy viszonylag rosszul optimalizált játékkal, melyek kisebbségben vannak. Ilyenkor te mit csináltál? Azonnal dobtad a kukába a játékot vagy esetleg vetted a fáradtságot és megpróbáltad lejjebb venni a grafikai beállításokat? Merthogy PC-n van erre lehetőség. Mond neked az a szó valamit, hogy skálázódás? Konzolon ilyenek nincsenek, ott ne keresd!"
    Tombar hozta fel a Stalkert, én csak megcáfoltam, hogy technikailag nem lett nagy durranás. Konzolon meg miért is lenne grafikai pepecselés? Teljesen jó az alap, ami hozza a 30 FPS-t, esetenként a 60-at is. Az, hogy vagytok páran, akiknek a 30 FPS játszhatatlan az egyéni probléma, a többségnek teljesen folyamatos.

    "Hogy jön ide a fejlesztési idő? Már mindenféle hülyeséggel dobálózol, csakhogy védd a konzolokat. Csak nem értem, hogy miért."
    Ha már valamin sok-sok évig dolgoznak, akkor szerintem elvárható, hogy technikailag is rendben legyen a dolog. És a grafikai butítás sem mindig javít a helyzeten az alapból optimalizálatlan játékoknál.

    "A te logikád szerint nézzük akkor a konzolokat:
    Van néhány játék (pl: GTA-k, Crysis 2) melyek nagyon sz*rul, bugosan futnak a konzolokon (is). Ezek szerint konzolra is mindig sz*rul optimalizálnak minden játékot. Ugye, hogy ez mennyire sántít? Ugyanúgy, amit te mondtál a PC portokról."

    Te is csak ebbe tudsz belekötni. Az optimalizálatlanságon kívül még sok más dolgot is felsoroltam, hogy mi a hátránya a PC-nek, mint játékplatformnak. Ez csak egy a sok közül. A Crysis 2-t végig is játszottam konzolon és egyáltalán nem volt bugos és hozta a 30 FPS-t. A GTA-t meg nem tudom, hogy miért többesszámba, amikor a IV volt az egyedüli, ami konzolon sem volt tökéletes. De az a RAGE motor kezdetlegességének tudható be, mivel a RDR és GTA V teljesen normálisan fut és fog futni. A GTA V-öt az egyik újságíró mondta, aki látta a játékot, még mielőtt kapnám a jós titulust.

Új hozzászólás Aktív témák