Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Victorio

    aktív tag

    Most komolyan, van olyan ember aki azért rinyál egy szakmai oldalon, hogy kevesebb hír legyen?

    Aki egy közepes szellemi képességű hintalónál csak egy kicsivel is intelligensebb, az el tudja dönteni, hogy érdekli-e egy hír.

    Ha igen, rákattint és elolvassa. Ha nem akkor nem kattint rá. Ennyi.

    :W

    Ha meg valaki csak azért olvas el egy számára érdektelen hírt, hogy utána széttrollkodhassa a fórumot, hogy már megint micsoda dolog olyanról írni ami őt nem érdekli, akkor az oda menjen ahova én gondolom :P

    Hiába nem szereted, - mondta a Macska - itt mindenki bolond. Én is bolond vagyok. Te is bolond vagy. Honnan gondolja, hogy én bolond vagyok? - kérdezte Alice. Ha nem volnál bolond, - válaszolt a Macska - nem jöttél volna ide.

  • Victorio

    aktív tag

    válasz Béééla #48 üzenetére

    Teljesen igazad van.
    Szörnyű, borzasztó, és rettenetes, ha csak eggyel is több hír van mint ami valóban érdekel téged.
    Mert akkor rögtön ott a gyötrő tudat, hogy de rossz lesz amikor rákattintasz. Mert ugye muszáj kattintani.
    Az agyad ezerrel adja a vészjelzést, hogy: NE TEDD! NE TEDD!, de a kezed magától mozdul és kattint.
    Kegyetlen érzés.
    Valószínűleg emiatt tömegesen pártol majd át az olvasóközönség máshova.
    Mondjuk a kiskegyed.hu-ra. Mert ott legalább egyáltalán nincs driveres hír.
    :U

    Hiába nem szereted, - mondta a Macska - itt mindenki bolond. Én is bolond vagyok. Te is bolond vagy. Honnan gondolja, hogy én bolond vagyok? - kérdezte Alice. Ha nem volnál bolond, - válaszolt a Macska - nem jöttél volna ide.

Új hozzászólás Aktív témák