Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csandi

    őstag

    válasz #48613632 #81 üzenetére

    Adidas runner azért más kérdés, ott egészségügyi okai is vannak, hogy miért jobb mint egy tisza. Olyan talptechnológiák vannak, amik kímélik a térdet, stb. De ahogy Synth is irta, könyebben tudod kihozni magadból a jót vele, illetve magasabbra teszi a határt, hogy meddig tudsz fejlődni. Attól, hogy nem pro valaki, még elég sokan vannak akik tryhardolják az fps játékokban a rankedet, (akár csak mert ezt szeretik, akár mert prok szeretnének lenni(bár ahhoz jóval több kell mint a ranked)) és oda is bizony azért kell.
    Én idén 4 hónapig egy nemzetközi EU csapatnál játszottam apexet leszerződve a vb miatt, ismerem az eu pro fps community nagy részét (apex meg cs, meg mostmár valorantban főleg), és ott nincsenek ilyen kérdések, ha valakinek egér kell, akkor ajánlanak neki aztán pedig örül neki, hogy jé ez tényleg mennyivel jobb mint a régi.
    Mondjuk azt megjegyezném, hogy a legnépszerűbb egér az egyérteleműen a G Pro Wireless, ami nem ultrakönnyű, inkább ilyen közepes, de azt szereti mindenki. Én egy Viper Ultimatet használok, de vannak sokan akik az Ultralight 2-re esküsznek, a maga 47 grammjával. Nekem is volt már számtalan egerem, és az, hogy nem számít a súlya (meg még sok más tényezője) az egérnek, csak "placebo" vagy "már eleve pronak kell lenni hozzá" szimplán hülyeség.
    De a legegyszerűbb módja, hogy ha érdekel vegyél egyet, és hasonlitsd össze. Cooler Master MM710 olcsó és nagyon könnyű (és nagyon jó is), azt kipróbálod és minden kiderül :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák