Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fateless

    veterán

    Idehaza egy 12"-os HP 2530 és egy 14-es 6930 van, amit én használok. Egyik 1,4 kg, másik 2 kg. 125 kg vagyok, 191cm, exkatona. Nagyon érezni a 60 deka súlykülönbséget. Főleg használat során, amikor sokat van a gép a kezemben, ide-oda megyek vele, kézben tartom, fogom, mutatom másnak, amit akarok. Ég és föld még ez a pár deka is.
    Emellett páromnak egy 15,4-es üzleti Dellje van, ami már nem is tudom, hány kiló. Feleségem viszont egy 58 kg-os picike nőszemély, de mivel sok táblázattal tölti ki unalmas munkaidejét, neki kell a nagy kijelző.
    Az igények szabják meg a kijelzőméretet, ez biztos. Mindenesetre tapasztalatból mondom, hogy nagy géppel egy kín a jegyzetelés. Anno még 14"-lal kezdtem laptopos életemet az előző évezredben. Utána 15"-ra váltottam és egy hónapig örültem a nagy képernyőnek, azután aztán visszaváltottam midnenféle méretre, míg végül a 12" lett az ideális számomra. Suliba én sem ajánlanék mást.
    Rudi, a használt felsőkat gépekke lkapcsolatba nteljesen igazad van. Azok bírják legalább a hordozást, az igénybevételt. Ilyen gépeknél jobbat el sem lehet képzelni egy diáknak ezért az árért. A netbookok pedig ezen a téren tényleg nevetségesek...

    "A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Új hozzászólás Aktív témák