Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ergo_Proxy

    tag

    Sziasztok, mivel egyáltalán nem vagyok egy nagy szakértő számítástechnikában, a hozzáértőkhöz lenne egy kérdésem. Gondolkodom, hogy lecseréljem a videókártyámat, na nem ugrásszerű fejlődést várva, de, hogy kicsit erősebb legyen. A kártyám egy MSI geforce gtx 1060 6GB gddr5, az első kérdésem, hogy milyen áron tudnám reálisan eladni, 50-70k között látok ilyen paraméterű kártyákat, ezt a karit újonnan vettem szinte pont öt éve, számla, doboza mindene meg van, akkor beraktam a gépbe és azóta ott van, nem vándorolt más gépekbe, nem tudom ez számít e az árképzésnél. A másik kérdésem, hogy 160-170k környékén milyen kártyát ajánlanátok, ebben az árban láttam 12GB-osat is, de főleg a 8-asok vannak többségben, ennél többet nem tudok most szánni rá sajna, ennek tükrében hálás lennék a jó tanácsokért. Köszi előre is.

    Olyan vagyok Én, mint Isten, és Isten olyan, mint Én! Vagyok olyan nagy, mint Isten. És Ő éppoly kicsiny, mint Én vagyok. Isten nem állhat én felettem, sem én ő alatta nem állhatok!

Új hozzászólás Aktív témák