Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Traxx

    őstag

    Valami nyamvadék multimédia gombot azért pakolhattak volna rá...külsőre tényleg tecsós bill kinézete van. És sztem akármennyire szupergamer bill, meggondolja jópár ember, hogy megvegye. Jellegtelen kisegér...

    Különben is, játékban ki az, aki egyszerre 5-6 gombot lenyom mint kombinációt? :F :C Azért azt ne nézzék ki belőlem, hogy artista is vagyok... :D

    [ Szerkesztve ]

    "Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

  • Traxx

    őstag

    válasz (Kolombusz) #24 üzenetére

    Akkor mondjuk a Logitech G15-ön lévő kijelzőnek is sok értelme van :) Ami a honlapján olvasható: "A Logitech egyedülálló GamePanel™ LCD kijelzőjével könnyedén megállapíthatja, barátai melyik kiszolgálón játszanak a Battlefield 2142™ játékkal, értesítést kaphat a World of Warcraft® játékbeli eseményekről, valamint pontosan tudhatja, épp melyik személyt hallja beszélni a Ventrilo™ játékban."

    Húha :DD Akkor már inkább néhány extra gomb, nem lett volna olyan nagy kunszt beépíteni a bill-be, és legalább ad némi pluszt...Olyan ember van a környezetemben, aki játékra vette a gépet, de olyan nincs, hogy CSAK játszik rajta, semmi film, zene vagy net. Amúgy 100%, hogy létezik olyan is :)

    Megjegyzem, nem vagyok nagy játékos, a bill-emen található extra gombok közül meg a számológépre beállított a leggyakrabban használt :)

    "Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

Új hozzászólás Aktív témák