Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lenry

    félisten

    válasz hoffman_ #18 üzenetére

    én viszont értem, hogy mire gondol, és egyet is értek vele.

    igen, ez most egy kirívóan rossz eset volt, de ritka. mondhatni egyedi. egyének felelőssége.

    ennél sokkal, de sokkal rosszabb dolog az, hogy ha hangyányival idősebb lenne (~14), akkor max egy szemöldökemelést kapna, meg 45 percet a Tinimamikban, mert ahhoz már hozzászoktak az emberek. és ez nem egyedi. és nem egyéni, hanem társadalmi felelősség, hogy igenis egy 14-15 éves lány se éljen még nemi életet.

    ma láttam egy osztálykiránduló csoportot Szeged belvárosában. a fiúk kis Justin Bieber utánzatok voltak, és ránézésre 8-10 évesek, míg a lányok smink, feszülős nadrág, magassarkú kombóban, környezetből kiragadva 18 köré lőttem volna be őket, szóval leátlagolva ált.suli nyolcadikosok lehettek.
    és ez baromira nem normális, mégse hisztizik senki.

    be kell látni, hogy ez mostani eset csak az egyébként is durván elfajzott helyzetnek egy még kiugróbb változata, és már az "alaphelyzet" is bőven túl van az etikán.

    (még nem vagyok benne biztos, hogy a hsz-em eleje nem mond ellent a végének. kicsit belebonyolódtam, de azért remélem így is érthető)

    [ Szerkesztve ]

    Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Új hozzászólás Aktív témák