Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz kiotoone #11087 üzenetére

    szia,

    - a gsm üzletekkel csak óvatosan, mert bár olcsóbb bolti garival, de az nem sokat ér, pláne egy olyan telefon esetén, amit nem csak néhány csavar eltávolítása ellenében lehet szétkapni, és visszaolvasva találsz több példát is, ahol komoly probléma esetén új készüléket adott a szerviz, a gsm üzletben ezt nem valószínű, hogy csak úgy meglépik...
    a szolgáltatónál 2 év gyártói garit kapsz, és a bolti kontra gyártói garis ár különbözete egy komolyabb hiba esetén bőven bukó lehet!
    - magától is frissít a sus (is), ha adott régióban már kiadásra került a frissítés a telefon identitása alapján, de ez is rizikós a gsm üzletes készülékekben, hogy tudja a fene a származásukat, akármilyen régiós lehet.
    flashtool által magad is felhúzhatsz eltérő régiós firmware verziót, szóval az nem probléma, de ezt csak saját felelősségre!
    - jó a hangminőség, egyedül kihangosítva halkabb kicsit az átlagtól, de ez az ip57 miatt van.
    - a stamina mód csak nem kijelzős használatnál javít a készenléti üzemidőn, és csak akkor, ha nincs átengedve rajta minden, és ha nincs sok kijelzős használat, akkor elmegy akár 2 napot is, de a kijelző zabál, ha sokat nyomod, akkor viszonylag gyorsan lemerül, 3 - 4 óra közötti kijelzős idővel érdemes számolni, persze használat függvényében.

  • kali

    legenda

    válasz kiotoone #11089 üzenetére

    2 év gyári garanciát írnak, meg rendes áfás árat, minden okésnak látszik.
    biztos fog esni valamennyit az ára valamikor a z1 megjelenését követően, de tippelni sem mernék, hogy mikor és mennyit.
    nekem volt z, most s4 van, főként a jobb akkumulátoros üzemidő miatt cseréltem, de az ip57 hiányzik kicsit, neked kell tudni, hogy mely tulajdonságok fontosak és/vagy kompromisszumosak, és az alapján dönts.
    nem is érdemes egy témában más telefonról kérdezni, itt jellemzően a z lesz javasolt, a s4 témájában pedig az.

  • SonyNex7

    senior tag

    válasz kiotoone #11089 üzenetére

    Szia!
    Szerintem korrekt ajánlat a nextelnél.
    Egyébként én is vétel előtt állok én mindenképp ezt választom,de várok még pár hetet mert úgy saccolom 1 hónap múlva kb befut a Z1 szolgáltatóhoz és esik az ára 110-115-re kb. Egyébként a T-nél volt 130-most emelték 3 napja az árát újra hogy mire ideér a a Z1 mekkora durva akcióban lesz majd legalább 30% ami igazából csak 10 lesz.
    Okai:Szögletes minimalista forma(szappan forma gusztustalan).Kijelző kitűnő nekem, a fakó-betekintési szögeken meg csak nevetek,Vízállóság meg olyan mint a piros 7-es mindent visz!!!
    Sorolhatom még az apróságokat sokáig de nem untatok senkit.

Új hozzászólás Aktív témák