Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 0ttó

    tag

    Sziasztok!

    Van pár dolog, amiben a segítségeteket kérném.

    A kapcsolatokban az alpértelmezett telefonszámok kijelölése mit eredményez?

    Szintén itt a kapcsolatokban egy személynél az új egyéni (mező, oszlop) létrehozása után az máshol nem jelenik meg. Sőt az ilyen egyéni mezővel ellátott személy ha hív, akkor már nem is írja ki a nevét, csak a hívó fél számát.
    Csak az alap, általa felkínáltakat kezeli jól vagy én állítok be valamit rosszul?

    Csoportnak hol lehet megadni csengőhangot?
    Van (most még csak) 45 tag is csoportban, akik nem mindig lesznek annak a csoportnak a tagjai, de utána is megmaradna a telefonszámuk a telefonomban.
    Most egyesével kell mindenkinek külön átállítanom a csangőhangját, ha beteszem, és vissza (vagy át), ha kiveszem a személyt.
    Van csoport szerkesztése, de ott csak átnevezni tudom a csoportot, meg csoportképet tudok megadni.

    A névjegyzék csoportokban a keresztnév van elől és aszerint is rendezi sorba, miközben fordítva van beállítva. (Illetve a beállítást hiába változtatom, mert csak az első lapra van hatással, erre nem.)
    Az első lapon viszont jó.
    Az nekem nem túl jó, ha egy elég sok tagú listában keresztnév szerint rendezi sorba a neveket.

    A névjegyzékben a képre kattintás után előjövő menüben össze vissza vannak rendezve a telefonszámok
    hiába jelenik meg pl. az alapértelmezett szám, nem az van a lista elején.
    Olyan, mintha nem is rendezné semmilyen szempont alapján sorba, vagy csak nem jöttem rá, hogy mit és hogyan csinál.

    Lehet, hogy ennyire béna vagyok(?), de már itt a névjegyzéknél elakadtam, ha valaki tud segíteni azt megköszönöm.

    [ Szerkesztve ]

  • 0ttó

    tag

    Sziasztok!

    A Google szinkronizálóval akadt egy kis gondom,

    A beáálítások, Fiókok, Google, Fiókok, Szinkronizálás részben, hogyan lehet kivenni a jelelölést azok az elelemek elől, amiket nem szeretnék szinkronizálni?
    Csak bejelölni engedi, de ki már nem.

    Annak ellenére, hogy "A szinkronizálás kikapcsolva" van beállítva már majdnem a kezdetek óta, a listában még is azt írja az egyes sorokhoz, hogy ma is, tegnap is stb. volt szinkronizálás.
    Ez is egy olyan beállítás, hogy hiába állítjuk ide vagy oda, a program akkor is csak egyféle képpen működik?

  • 0ttó

    tag

    Üdv!

    Senkit sem szeretnék megbántani, de ami a Z2-es fórumán is megy, hogy jaj nincs mértanilag középen a kamera, meg tized vagy század mm-nyire nem egyenes az egyik ajtó; az vicc.
    Sokaknak ez jelent egy telefont, egy okos telefont?
    Ha már középen a kamera akkor az a jó készülék?

    Nem tudok feltenni tűzfalat mert root jogosultságot kér. Itt ugrott a teljes biztonság.
    Fel kell törni egy 200 000 Ft-os eszközt, hogy alap biztonsági funkciók bekapcsolhatóak legyenek?

    Több alapbeállítási lehetőség, és app is hiányzik (pl. az akku full tötltöttségének visszajelzése, hangrögzítő, szótár stb., meg amiket kérdeztem is már). Ma

  • 0ttó

    tag

    Több alapbeállítási lehetőség, és app is hiányzik (pl. az akku full tötltöttségének visszajelzése, hangrögzítő, szótár stb., meg amiket kérdeztem is már). Majdnem minden másnap kell valamilyen programot keresnem, telepítgetnem, mert vagy lehetőség hijján beállítani nem lehet valamit, vagy alkalmazás sincs erre a telefonban.
    Vannak beállítások, amiket viszont nem tudom, hogy mire való, vagy mi is a hatóköre, mert a kézikönyv se írja.

    Programokat nem lehet leállítani csak, ha két, három különböző helyen is elvégzem, és akkor is még szerencsém van, ha nem indul újra magától pár perc múlva, és fut tovább a háttérben.

  • 0ttó

    tag

    A térkép programban is hazugság, hogy offline is működik. Ami működik az csak képnézegető.
    Amiben online nem volt kellő mélységű belenagyítás, vagy meg nem látogatott terület abban nem is mutat semmit offline módban.
    A keresés sem működik ekkor.

    A saját számítógéppel szinkronizáló progamjában új egyéni (mező, oszlop) létrehozása nem lehetséges. Csoportok nem kezelhetőek benne, meg sem jelennek. Nincs offline szerkeszthetőség.
    Erre a célra is keresni kell más programokat.

  • 0ttó

    tag

    Úgy látom, mindegy, hogy Z1, Z2, Z3 vagy Z6487, bizonyos dolgokban ugyan azokkal a betegségekel, hiányoságokkal küzd.
    Nem olyan régóta vagyok Sony tulajdonos, de sajnos az elejétől fogva csalódás.

    Egy 15 ezer forintos telefonból sem hiányoznak ezek az alap dolgok, már három évvel ezelőtti alsó-középkategóriás telefonok is rendelkeztek ezekkel (pl. navigációs program full támogatással, offline is).
    Egy kétszázezres telefonnál ezek hogy történhetnek?

    Pár havonta váltogassam a készüléket, hátha az új típus jobb lesz?

  • 0ttó

    tag

    Üdv!

    A Beállítások - Google - Fiókok részben, ha belemegyek valamelyik fiókba, akkor ott hol tudom kivenni azt, hogy valamelyik sor (pl. a Google Play Újságos stb.) ne kerüljön szinkronizálásra?

    Bejelölni engedi, de kivenni már nem.

    Töröltem fiókot is, majd az újra létrehozásánál felhozott egy listát, hogy mit szeretnék vagy nem szinkronizálni (érdekes, hogy nem mindig hozza fel), ahol kivettem mindenhonnan a pipát, majd mikor kész lett a fiók létrehozása, belementem és akkor is lett bejelölve valami, most pl. a Keep szinkronizálása.

    Köszi.

Új hozzászólás Aktív témák