Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Omli85

    őstag

    Múlt héten vettem át a készüléket eddig csak pozitív értelemben csalódtam :)

    A külsőt tekintve kicsit tartottam én is, hogy túl gagyinak hat majd, de nagyon kellemes a fogása és egyáltalán nem zavaró, hogy nem a fém kerettel jött ki a készülék így is elég jó súlya van :)

    Teljesítmény magáért beszél akadásról fagyásról nem tudok beszámolni. Olyan szinten rezzenésmentesen barangol az ember a képernyők között, hogy az valami elképesztő :)

    A kijelző nekem kifejezetten tetszik képminőségre is és méretre is. A HD felbontás nem zavaró azért is választottam ezt mert nekem a nagy testvér kijelzője már túl nagy.

    Akku idő igencsak baráti általános megszokott használat mellet energiatakarékos módok aktiválása nélkül is több mint 2.5 napot bírt ki az első feltöltéssel ami nekem több mint elég :) Az még külön pirospont, hogy bővíthető a memória :).

    Kamera melegedést nem tapasztaltam sőt maga a készülék is alig melegszik még intenzíven használat esetén is elég jól tartja magát.

    HTC One X-et váltotta nálam a Z3C de konkrétan ez a készülék teljesen más szinten van minden téren :) Szóval eddigi tapasztalatok alapján elég korrekt kis masinát rakott össze a Sony azoknak is akik nem szeretik az óriás kijelzőket. :C

    ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

Új hozzászólás Aktív témák