Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vpubro

    újonc

    Szevasztok!

    A kijelzőre vasalt fóliával kapcsolatban lenne kérdésem. Főleg azoktól, akiknek lejött, sérült.

    A problémám a következő:
    Előlapon matt kijelzővédő fóliás + szilikontokos kombót akartam cserélni előlapi+hátlapi fóliára. Nem akartam xarakodni a felrakással, ezért abban a boltban, ahol vettem, kifizettem a kolléga munkadíját is, hogy rakja fel.
    A rutinos versenyző nem ragasztócsíkkal, hanem körömmel kezdte el felszedni, felfeszegetni az általam felrakott matt fóliát, eközben sikerült feltépni a gyári vasaltat is az egyik sarokban.
    Mivel a készülék erősen garanciális még, igen a szívemre vettem.
    A szívbaj oka még az is, hogy a Sony szerint csak kijelzővel együtt lehet cserélni a vasalt fóliát.

    A bolt szerint garanciálisan megoldható a javítás. Szerintem és a Sony szerint nem. Ráadásul nem bízom abban, hogy egy teljes kijelzőcsere után nem jönnek majd sorban az egyéb problémák.
    Ha viszont a fólia nem lesz "javítva", akkor későbbi problémákat foghatnak erre és azokat nem javítják garanciálisan.
    A bolttól már kaptam olyan infot is, hogy tudnak szerezni ilyen vasalt fóliát és akkor nem kell megbontani a házat. A hivatalos Sony márkaszerviz honlapján én is láttam ilyesmi terméket, de mint utángyártottat! Illetve ez a megoldás ellenkezik a hivatalos "csak kijelzővel együtt cserélve" megoldással.

    Járt már valaki ilyen cipőben, vagy hasonlóban?
    Szerintetek hogyan lehetne ezt a problémát megoldani úgy, hogy a garanciám is teljes maradjon és a készüléket se feszegessék szét javítás címén?

Új hozzászólás Aktív témák