Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • babkukta

    senior tag

    válasz Palibá #237 üzenetére

    Higgadjon már le Palibá! :D senki nem mondta, h ez csinálja a legszebb képeket. És mint volt róla szó, LESZ RÁ FRISSÍTÉS! Hogy miért?? Csak kicsit nézzen vissza.. Z, Z1. Mind így kezdte, és ha most nem is tökéletes, de sokat javult. Ezzel is így lesz, csak várni kell.. ahogy az árával is. Egy fél év után tökéletes vétel lesz! Addigra ott fog csücsülni rajta a 4.4, javítanak a kamera szoftverén, és elérhető áron is lesz. Ennyi! Sőt, még lehet h ha sok panasz lesz a hangszóróra, még azon is tudnak vmit berhelni. Meg lehet itt oldani mindent.

    A FHD-ről meg le lehetne már akadni... ez a maga kategóriájában csúcs teló, és tudtommal nem az 5"+osokkal akar versenyezni. Mindig csak annyit hallani, h minek FHD. Erre egy ekkora képernyőre itt egy HD, és nesze... röhej. Most komolyan, nektek mi lenne a jó? :D

    Esküszöm, össze kéne már rakni, h mi az, ami mindenkinek jó lenne. A Nokia 41 Mp-es PV kamerája, snapdragon 805, HTC One hangszóró, 4,7"os FHD kijelző (amin oldalt 2 mm keret van, felül meg 5 mm), 7 mm vastag, és e mellé 4000res akksi. Ez... maga lenne a tökéletes telefon, nem?? NEM! Mert miért nincs benne QHD? Miért nem 4200 mAh??? Miért 7 mm? Elmentek ti a búba!!!! :W

    Üdvözlettel, Tibi

  • tasika16

    tag

    válasz Palibá #237 üzenetére

    Most így megnézve a Mobilarénás felvételeket tényleg nem a legjobb. Én eddig csak más képeket láttam az alapján mondtam, hogy nyilván nem egy Nikon, de azért tűrhető képeket csinál. Amúgy én akarom bántani Mobilarénás kollégákat és csak tippelem, de egy része a képeknek be van mozdulva. És amúgy az automata mód van használva ami felcsavarja a pi*ába a zajt... Azt lehet, hogy tévedek, de azért a linkelt oldalakon ezeknél bőven jobb képek vannak. Amúgy meg azért mondják ezt róla mert Marketing, azért van benne 20 megapixel részben mert marketing... És amúgy komolyan mondom azért egy telefon sose fog jelen állás szerint kiváltani egy normális digitális gépet. Egyszerűen ezt lehet kihozni fizikailag... És amúgy igen én is mondtam már meg sokan mások, hogy ezen még bőven javítani fognak a szoftver frissítésekkel.

  • Devas

    őstag

    válasz Palibá #237 üzenetére

    Egyetértek. Sajna a vevőket nem érdeklik a tények, hanem a számok. Sok megapixel kell nekik, attól szép a fotó biztos... holott nem. Legyen FullHD mert az szép... hát egy Monitor esetében ez igaz is, de bizonyos ppi felett már szinte érzékelhetetlen egy telefonnál a különbség. Benchmarkon érjen el sok pontot, mert akkor az a legerősebb... minek egy telefonba atom hardware ha ki sem használja az ember? Alig érzékelhető dolgokért fizetnek rá több tízezreket. Teljesen értelmetlen pénzkidobásnak tartom. Meg ugye nem a tepis a lényeg, azért ne legyen túl kicsi hogy rendesen tudd ujjazni, de ne legyen túl batár sem, mert akkor is kényelmetlen a használata, tárolása. Szerintem ez a 4.3-as az egyik legoptimálisabb méret, de még elmennék 4.5-ig is.

    Amúgy ezek a fotók azért nem botrányosan szarok, inkább átlagosak. Ár/érték arányt ha hozzáteszem botrányosak valóban.

    Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

Új hozzászólás Aktív témák