Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ati3x

    senior tag

    válasz f(x)=exp(x) #2810 üzenetére

    Mint mondtam, a "régi" azaz 2 éves MOTO-m fél éve idegesítően belassul, lagzik, a legváratlanabb időpontokban, helyeken.. Pedig alapvetően nagyon szerettem.. Inditgattam újre, meg factory reset is volt, nem nagyon használt.. Sokszor már nagyon közel voltam ahhoz, hogy földhözvágjam.. Szóval egy ideje már éret bennem a gondolat, hogy csere lesz.. Szombaton elindult a vezérhangya, amikor megláttam, hogy a 8 gigás Apple ákcijós.. Kocsiba beül, no akkor veszek egyet.. Mire bértem a bevásárlóközponba, már az 5S-en agyaltam.. :) De azért körbenéztem androidos fronton is, és kezembe akadt az 5" Z1. Megtetszett, de már túl nagynak tartottam.. Persze drágább volt mint a régi Apple4s de féluton volt árban az 5S felé.. Erre nézem, mijez a Z1 mellett? Jéé compact.. Árban ugyanaz volt mint nagytesó, de hardverileg is.. Kijelzőre meg ugyanakkora volt mint a MOTO-m, de pár milivel kissebb. No mondom ez lesz.. :) Aztán gyorsan kaptam is rá olyan 36 ezer kedvezményt (átszámolva.. :) Így már majdnem annyiért lett meg mind a koros 4S..

Új hozzászólás Aktív témák