Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tasika16

    tag

    Na csak hogy én is így érdembe hozzájáruljak a hozzászólásokhoz.
    Legend a hivatalos white paper szerint 64 gigáig támogatja a memkarikat. És ahol bluetooth-t és az NFC-t elemzed ott hiányzik egy szó. Amúgy király a teszt köszönjük.

    Pár felmerült kérdésről a szubjektív véleményem:
    1. Káva
    Nem tudom, hogy mi a gond a kávával. A széleken szerintem egyáltalán nem durva. A kijelző alatt és felett tényleg lehetett volna egy kicsit keskenyebb ez tény. De nálam még az elviselhető kategóriában van. És legalább nem tapizom le a kijelzőt ha meg akarom valahol fogni miközben oldalra fektettem a telefont. Vastagság többszörösen indokolt, egyrészt vízállóság (most nem csak a fizikai megvalósításra gondolok, hanem arra is, hogy hogy nézne ki egy törés és vizálló telefon baromi vékonyan. Szerintem bután) Másrészt az aku és a kamera optikája is indokolja valahol.
    2. Ár
    Őszintén szólva én nem lennék kikészülve egy ilyen kezdőártól amit a sony magyarország mond mivel, hogy is mondjam náluk minden rohadt drága... De vagy egy 20 30 ezer forinttal. pl a nagytestvér is 190k-ba kerül, míg gsm boltokban olyan 130 140 körül van. Szerintem ez is valahol ott fog kezdeni.
    3. Füles
    Többen is írták itt, hogy van füles a gyári dobozban lehet hogy csak a tesztkészülék mellől tünt el valahova, vagy hagyták ki. Minden esetre ha még sincs az számomra fájó pont, de tulajdonképen semmi gond vele, úgy is annyi füles van itthon, hogy dunát lehet vele rekeszteni. Legalább nem lesz még egy.

    Minden esetre nekem nagyon bejövős ez a készülék. Ha bejön a sejtésem és tényleg ilyen 130 k körül fog itthon indulni akkor szerintem beruházok egyre...

Új hozzászólás Aktív témák