Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dustinzahn12

    csendes tag

    Srácok, ha nem értetek hozzá, miért nyúltok hozzá?
    De most nem basztatás képp.
    Akinek a kamerájával van gond, az szépen tegye vissza a 9es droidot, és kezdjen el a Magisk modulról, meg a bootloader nyitásáról, TWRP Recovery-ről olvasgatni.
    Nem csak az Attest key-t buktad el, hanem egyébb hitelesítő kulcsokat is, amik pl a kamera működéséhez kellenek. A 9es droidban ezeknek a kulcsoknak a zömét kigyomlálták, tehát újra jó lesz a kamerád.
    A GPS-re meg a Magisk modulban van GPS javító modul.
    Mivel newflashel úgymond kinyírtad a gyári azonosítókat, így ha van rá gari, akkor már csak volt rá gari.
    Amúgy még egy olyan kulcs is elveszett amit SOMC Fido-nak hívnbak, az főleg a bankolási hitelesítésért felel, tehát ne nagyon bankolj róla.
    Amúgy mielőtt babráltok, és egymásnak írjátok a badarságokat, miért nem olvastok???
    https://forum.xda-developers.com/xperia-xz1-compact

    Ha érdekel hogy hozd helyre, írj egy privit, és megpróbálom lépésről lépésre, szájbarágósan elmagyarázni.
    Amúgy meg ha már így "lenulláztad" :) akár egy AOSP Romot is feltehetnél.
    Fényévekkel jobb, mint a Stock android.
    Nekem sincsenek meg a kulcsok, de én tudatosan nyitottama bootloadert, meg rootoltam a telót. Sajnos az új telóknál ezek a mozzanatok ilyen gixerekkel járnak, de ha elszakadsz a gyári gagyi romtól, rájössz, hogy sokkal jobb custom romok vannak. Ja és a root joggal nem vagy beszabályozva, 1:1-ben tiéd az uralom a telón, némi mokkolással az androidot át tudod verni, és úgy érzi, hogy zárt a bootloader.
    Mert ugyebár nyitott bootloader nem egy életbiztosítás, mert hamar át lehet felette venni az uralmat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák