Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    válasz Bozek #1368 üzenetére

    Na, ne mán, a telefon beüzemelésekor azonnal ott volt a kezdőképernyőn, a körben a hat kis pont, a három felül, meg három alul, a fotón pirossal bekarikázva.

    A problémám az, hogy a "Beállítások" menüben megnyitva az "Alkalmazások és értesítések" opciót, majd az "alkalmazásinformációt", ott ugye konkrétan kiírja, hogy nálam jelenleg 71 db telepített alkalmazás van. Ezt megnyitva, az ott felsorolt alkalmazásokat csak törölni, leállítani, vagy letiltani tudom, elindítani onnan nem, és onnan az indító ikonjukat se lehet kirakni a kezdő képernyőre.
    Igen, arra már rájöttem, hogy felfelé húzva az újjam bejönnek, de mindegyik. Ezért szeretném visszakapni ezt a kis hat pöttyes cuccot, nekem tökéletesen megfelelt eddig, nem is akarom másra lecserélni.

    Készítettem egy képet a mostani kezdő képernyőmről, ezen is látszik, hogy az "Üzenetek" és a "Chrome" ikonok közül mászott el valamerre.

    [ Szerkesztve ]

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák