Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vika1010

    tag

    válasz NemzetiHang #34843 üzenetére

    Fuuu.. első és legfontosabb :D semmiképp ne kezdj még bele bootloader nyitásba, ahogy kivettem a szavaidból -és ne értsd félre nem bántani akarlak- de nem nagyon vagy tisztába azzal, hogy mit miért csinálsz és a bootloader nyitás nem egy olyan egyszerű és könnyen visszafordítható dolog mint mondjuk a rootolás, szóval szerintem ezt még hanyagold míg meg nem ismered kicsit jobban az android rendszert, nézzük a többit azt írtad, hogy cwm rajta tehát akkor a root is megvolt de a slim felrakása után sony logó beragad azt bootlop-nak hívják azt jelenti, hogy kihagytál valami lépést és nem tudja a rendszert betölteni, sajnos most flashtool-al fel kel raknod egy működő gyári romot és kezdheted előröl, viszont most figyelj, hogy mindent lépésről lépésre úgy csinálj, ahogy le van írva, tudomásom szerint van magyar leírás slim-ről, mi is volt még...ja igen nincs újabb verzió slim-ből legjobb tudomásom szerint csak a 4.4.2 CM11-ből van 4.4.3 illetve ha jól láttam bagyusz lefrodította CM11 4.4.4-et de egyelőre csak teszteli... nagyjából ennyi majd az okosok kiegészítik ha kihagytam valamit :DDD

Új hozzászólás Aktív témák