Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Land

    veterán

    válasz zazenke #1217 üzenetére

    Nem hiába volt jó megoldás anno a C905/Satio féle fotós telefonoknál, hogy Xenonnal fényképeztünk sötétben, világítani a segédfénnyel világítottunk és videó is azt használta.
    SGS3 elvileg végre ugyanazt fogja tudni. Xenon+LED+12 MP. Igazából érthetetlen, hogy az Innov8, Satio telefonok óta eltelt 2 év alatt a fotós masinák inkább visszafejlődtek, mint előre. Kár ezért a tendenciáért. Nem beszélve arról, hogy az androidnál nem kötelező az exponálós gomb és ezért ki is hagyják rendre... Kivétel persze néhány SE...
    Anno az X8, X10 mini pro stb telefonoknál 2010-ben eltemettem az SE-t, mert gyenge telefonokat hozott ki, melyek szoftveresen is le voltak maradva, de 2011-ben le a kalappal előttük. Nem hiába lesz a következő telefonom Arc S (vagy Ray vagy Neo).

    Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

  • tylerddd

    veterán

    válasz zazenke #1217 üzenetére

    Igen, tudom, h kétféle van, led és xenon, utóbbi nekem a Nokia 6220 classicomban volt és brutáljó képeket lehetett vele csinálni. Csak arra akartam utalni, h az SE oldalán a rayhez fotófényt írtak, az archoz, minihez, mini prohoz meg LED-et. Persze led mindkettő, de az utóbbi készülékeké villan is. Nem tudom, h szoftver updattel lehetne e ezt orvosolni?!

    http://www.sonyericsson.com/cws/products/compare?cc=hu&lc=hu#p=1023618,996861,982712

    De akkor is gyenge, ha Vignette villantja. A Wave-m LED-je sokkal komolyabbat villámlott!

    [ Szerkesztve ]

    Csak egészség legyen, meg térerő!

Új hozzászólás Aktív témák