Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViTToRe

    aktív tag

    válasz Soldika30 #2416 üzenetére

    Természetes és sok fényben, a legtöbb telefon tényleg szép [elfogadható] képet csinál, főleg, ha kis méretben [10 * 15cm] nézzük... Ha ránagyítasz és összehasonlítod mindkettőt, akkor előjönnek a különbségek. Megapixel ide vagy oda, de lehetséges, hogy részletgazdagabb képet ad a digitális fényképezővel készített kép.... A különbségek akkor jönnek elő, amikor már mesterséges fényt kell használni, mert nem elégséges/ nincs természetes fény. 99% ban elhullik az összes telefon. Kivétel amelyiken van egy AF-segédfény + xenon vaku, de itt sincs sok értelme telefonnal fényképezgetni... Arra teljesen megfelel egy ilyen gombostű fej nagyságú érzékelővel ellátott fényképezős mobil, hogy ha nincs hirtelen az embernél a fényképezője, de mégis kellene [pl közúti baleset]... Persze vannak jobb fényképező modullal ellátott telefonok, amik felveszik a versenyt a 10-20E kompakt gépekkel, de azok általában mindig 120-150E nyitóárral jönnek piacra...

    Én ezt az egész telefonnal való fényképezgetést, összemérést nevetséges dolognak tartom. 5 mpx vs 8 mpx.... :D Gyanítom ugyan akkora érzékelő lapkára zsúfoltak rá +3 millió pixelt, ami nem részletgazdagabb, hanem elmosottabb képet eredményez... Teljesen felesleges volt összemérni az előzőleg említett sonyval a lww-t...

    Nem is tudtam, hogy nyitva van az állatkert... 5 éve nem voltam, pedig majdnem mellette lakom. :D

Új hozzászólás Aktív témák