Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz zombinyul #47 üzenetére

    Éppen jelezni akartam, hogy én éppen a mundér becsületét védem, nem ellene szólok! :)

    Témára visszatérve: azoknál az Ericssonoknál, amelyeket én láttam, nem sok köze volt a valóságnak a jó anyaghasználathoz, a nagy felbontású monokróm kijelzőhöz, a megbízhatósághoz meg még annyira sem. Valamilyen "A" sorozatú trágyadomb volt a családban, de több időt töltött márkaszervizben, mint használatban. A cserébe kapott példány szintén. Akkumulátor nagyjából másfél évet bírt, szóval az általános minőséget inkább hagyjuk. Hasonlóak a tapasztalatokat szereztünk egy "T" példánnyal is, talán T10 volt, lenyitható flippel, antennával. Mindemellett az "R" szériát tiszteletben tartom, valóban elpusztíthatatlannak tűnt.

    Ehhez képest a K700i - ezt magam használtam -, mind a mai napig működőképes és aktív napi használatban van édesapámnál, aki nem finomkodik vele. Az egyetlen gondja a joy-jal lett, de ez nem csoda, hiszen munkájából adódóan poros környezetben használja a készüléket egész nap.

    Az előzőek tükrében én úgy gondolom, azért mégis csak volt némi tapasztalata a Sony-nak a gyártástechnológia, illetve a minőségbiztosítás terén, amit kamatoztathatott ebben a fúzióban.

    A menüvel kapcsolatban nem tudok mit mondani, az említett "A" sorozatú Ericsson-ban emlékeim szerint nyoma sem volt a mai menü elrendezésnek, de hiszek neked, nem ismertem sok Ericsson-t. A véleményemet ellenben fenntartom: a körhintás Sony menüvel (megfejelve a Jog Dial kényelmével) mind a mai napig jobban jártunk volna, de a jelenlegi megoldás is szerethető.

    (Szerk.: most ugrott be, a Cedar-ban is láttam körhintás menüt, a gond az, hogy Jog Dial nélkül ez már csak optikai tuning, amolyan "nesze semmi, fogd meg jól"...)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák