Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zombinyul

    addikt

    válasz Timer #43 üzenetére

    Maradjunk annyiban,hogy az Xperia,mint brand eléggé ütős lett manapság. Hogy mit tud amit a konkurencia nem? Mutasson bárki egy Playhez hasonlítható,játék konzolos Androidos mobilt. Mutasson bárki egy X10 minihez(vagy a mai piacból kiindulva egy sima Xperia Minihez) hasonlóan kicsi,vagy azoknak a Pro testvéreihez hasonlóan kicsi qwerty-s telefont(mellesleg annyira jó hw-rel adják még az alsós Xperiakat is,hogy nem nagyon éri utol őket senki. Gondolok itt az új Minikben fellelhető 1gigás Snapdragon procikra).A régebbi versenyzők(X10 Mini,X10 Mini Pro,X8,stb) már kapásból kapacitív kijelzővel érkeztek(igaz,ez a miniknél létfontosságú is volt),de a Nagy konkurens GT540-esbe nem tudtak,csak egy rezisztívet beletömni. Ott van még egy nagy rivális gyártó,a Samsung,valóban átfogó termékpalettával,de az Xperiak mögött elbújhat... És hozzá kell tennem,most már a frissítéssel sincs gond,mindegyik 2.3-mas Androiddal érjkezik,abból is a frissebbel. De lehetne még az Xperia mellett több innovatív dologgal érvelni,szerintem ez mindenki számára világos.

    Sajnálnám az Ericssont. Életem első telefonja Ericsson volt(a mai napig van több darab),és nekem nagyon sokat számít az a gyártó. Sajnálnám,ha mennének a levesbe... Meghatározó "egyéniség" volt mindig is,és hozzá kell tegyem,a mobil iparág fejlődésében nagyon jelentős eredményeket értek el. :K

    Jó volt az Ericsson is anno,a Sony is,és most a Sony Ericsson is komoly jószágokat dob piacra.

    Voltaképpen az érvek alamuszinak szóltak,mert ő beszél az Xperiak ellen. Se a Galaxy,se az Optimus,se semmi nincs sehol mint Brand,az Xperiahoz.

    [ Szerkesztve ]

    Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

Új hozzászólás Aktív témák