Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz Plazmacucci #9 üzenetére

    s22ultranal samsung vagy mindent belepakol vagy az 'ultra' statuszt egyertelmuen atveszi a xioami....

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz Persie12 #17 üzenetére

    az a baj 101 gáz dolog van ami észrevehető, zavaró és fontos. A felbontás nem az. (ill max VR esetén)

    Engem pl erősen zavar, hogy ultranal nem vált zoom közben érzékelők közt.
    Hogy nem csinálták meg rendesen a heat managementet. Ha xioami meg tudja rendesen csinálni Samsung mért nem?
    Hogy nincs jack.
    Hogy fast chargeban erősen le vannak maradva. (Engem nem zavar de bkki más középkat is gyorsabban tölt Mint egy S21 ultra)
    ....

    és S22 Ultranal meg remélem elírás a 108mps szenzor ami sanszosan 1/1.33ast jekent amikor ott a GN2...

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz joey04 #37 üzenetére

    10 éve igérgetik hogy jobb lesz.

    es minden gennel kevesbe vagy jobban de elhasal az exynos.
    most epp amd miatt varjak fanok a csodat

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz Schuler888 #43 üzenetére

    nem is volt jobb.

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz Kasya #41 üzenetére

    Ez mindig a mihez képest melegszik a 888? Mert az idei samsung párja az exynos 2100 miközben lassabb többet fogyaszt(=jobban melegszik). idén is exynos = lassabb. exynos = többet fogyaszt. = exynos a szarabb. Tény idén nincs akkora lemaradása exynosnak mint tavaly idén csak kicsit szarabb.

    Ja ha melegedés az az S21 szériánál komoly gond mert Samsung szarul oldotta meg a hőelvezetést.

    "Kar ezen ercelodni. Én meg nem hallottam a fórumban olyat, hogy valakinek is kevés lett volna a teljesítmény."

    Akkor teljesítmény vonalon minek vesznek csúcs SOCos készüléket? Mindnek fölös. Gondolom akkor őket a throtling és a gyenge SOT se zavarja. :C

    "médiában azt látja, hogy Qualcomm mennyivel jobban teljesit"

    Itt konkrétan mire gondolsz? Fotó / video képminőség? Átlag user sztem észre se veszi, hogy ebben rosszabb exynos a SOT/Throtling/melegedés viszont kb mindenkit érint. Kivéve persze a forumot. :))

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz Kasya #51 üzenetére

    "Pár generációt azért lekövettem a SD és Exy vonalon az S és Note szeriaban. Kb. olyan szintu problémanak éreztem, mint a Sony vs Samsung kameramodul kulonbseget. Van lathato, tapasztalhato kulonbseg, de keresni kell... '

    Most vagy nem követted le vagy nem mondasz igazat. Had linkeljek pár tesztet, képet.
    rendes teszt

    hirtelen kattintásra pl. Aztec közben, nem stress nincs throtling.
    Galaxy S20 Ultra (Snapdragon 865) N7P 20.35 3.91 5.19 fps/W
    Galaxy S20+ (Exynos 990) 7LPP 20.20 5.02 3.59 fps/W
    44%al hatékonyabb a 865 mint a 990. 44% az k* sok nem lehet nem észrevenni mert:

    pl

    Sustained márpedig aki játszik azt ez érdekli be is üt a throtling.
    -S20 Ultra Qualcomm 865 esetén 39FPS
    -S20 Ultra Exynos 990 esetén 15.2FPS

    Több mint dupla annyi FPSt tud a qualcomm mint az exynos. Két és félszer!!! :Y gyorsabb a qualcomm.

    hamár a média/fotó/video is szembe jött akkor pl [link] Igen bele kell nagyítani de a 990 képfeldolgozása bizony egyértelműen rosszabb mint a 865é.

    és talán a legdurvább dolog, hogy az elöző évi!!! 855 rendszeresen össze vissza veri a 990et mind teljesítményben mind aksiban. pl [link] Exynos 990 össze vissza throtlingol ÉS 40%al el van maradva egy egy éves /tavalyi!!! :Y 855től.

    "Sokkal inkább éreztem a feszultseget magamban, hogy nekem az SD varians kell, mert a GSMArena tesztjeben akár 30p+ SOT-tal is jobbat tudott a web test alatt"

    Ez is lényeges különbség de ha neked csak ez számít a fentiek nem akkor sztem nincs szükséged csúcs SOCra.... aki nem gamer, nem futtat power appokat, nem DEXel az nagyon bőven elvan egy 855/865/870es készülékkel. Vmi nagyobb aksis darab kell és késsz. Feleségemnek átmenetileg egy Redmi 9Tt vettem és nincs teljesítménnyel gondja. Én x okból sokszor azon netezek és nagyon nehéz észrevenni a difit web alatt egy 11es alma vagy egy 855ös 9T PROhoz képest. A SOC ráadásul alig fogyaszt az aksi 6000mah brutál az aksi ideje, 20óra után amiben volt 3-4óta navi meg 10h browsing 30%....

    S7nél tudott a kijelző keresztbe elrepedni. TMX mindenkit elhajtott... olyan ez mint a Samsung vizes reklámai meg a garancia. Ha piros a papír azonnal elhajtanak.

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák