Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Darmol

    senior tag

    válasz g@norbert #138 üzenetére

    Látom számodra nehéz követni és nem vagy képes értelmezni amit írtam, ezért a számodra nem áthidalható információ hiányokat random megjegyzésekkel töltöd fel. És ettől boldog vagy. :U

    Gyk levezetés:
    Az AMD egy hónapon keresztül kommunikálta, hogy lesz elég kártya. Két verzió van:
    (A) Tudta, hogy nem lesz.
    (B) Nem tudta, hogy nem lesz.
    (B)-nél nincs miről beszélni. Indulhatnak a konteók.
    (A) esetben két verzió van.
    (AA) Nem gondolták volna, hogy ebből balhé lesz.
    (AB) Tudták hogy balhé lesz.
    (AA)-ra vonatkozik, miszerint "nem kell túl nagy koponyának lenni, hogy előre meg lehessen jósolni a hangulatot". Tehát szerintem nincs olyan forgatókönyv, amiben ez szóba jöhet.
    (AB) esetén szándékosan egy hónapon keresztül átverte a játékos vásárlókat. Mindezt úgy, hogy AMD játékosokra kihegyezett reklámkampánnyal mutatta be az új kártyáit. Csak azért, hogy sokkal nagyobb ellenszenvet ébresszenek a vásárlóikban magukkal szemben mint ami alapból úgy is jelentkezik. Tegyük fel azért, mert festett hajú punkok gyülekezete akik párosan mutattak be a középső ujjukkal a saját vásárlóiknak. De ez nem volt elég és még hülyét is csináltak magukból, mert abban az egy hónapban az is benne volt, hogy mellüket döngették AMD-ből nem lesz hiány! Ezek így pont jellemzőek a multinacionális cégekre! (gyk: előző mondatommal ironizáltam; ngyk: "ironizál" szóra google-lal keress rá!)

    A fentiek alapján nem hergelek, hanem értetlenségemnek adok hangot. Átlagos intelligenciával ez elég egyértelmű. Persze belemagyarázni lehet bármibe bármit, egyszerűbb mint gondolkozni és elemezni. :U

    Aki azt mondja "nem tudom elhinni az igazságot" az naiv. Aki azt mondja "nem akarom tudni az igazságot" az ostoba. Aki azt mondja "az igazság tilos" az gonosz. Aki azt mondja "én határozom meg az igazságot" az beteg.

Új hozzászólás Aktív témák