Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz dabadab #43 üzenetére

    "ha fél éve láttál először csempevágót, akkor inkább ne vágj bele vállalkozóként a hidegburkolói pályába, mert annak csúnya vége lesz."

    Kivéve a jelenlegi helyzetben, szerintem aki most egy kicsit is szorgalmas és van minimális kézügyessége, az burkolóként (villanyszerelőként, vízszerelőként, kőművesként) itthon is azonnal kb. milliomos lesz, és ha még esetleg csak egy nagyon picit embernek nézi az ügyfeleit (mostanában nem sok májsztróról mondható el), akkor örök életre megvan a megélhetés, mert idővel meglesz a rutin is hozzá.

    Nemrég egy másik topicban írtam a saját példám: a burkolónk 5000forint/m2 feletti áron úgy csinálta meg a konyhát, hogy két év után törnek le a sarkok, mert egy gombóc fagyi méretű csemperagasztót pöttyintett a járólapok alá középre. Ő, akit úgy ajánlottak, aki "rutinos", aki annyira elfoglalt volt a sok melójától, hogy a konyhát és a fürdőt majdnem egy hónapig csinálta, napi 1-2 órára beugrott hozzánk, ahogy az ideje engedte....

    Ha ezután valaha is felvette volna még a telefont, elküldtem volna a vérbe, így is úgy is én csináltam meg a fennmaradt 12 m2 folyosót, nem a legszebb, de szerintem Thor se verné fel a pörölyével. OK, rám pont nem igaz, hogy most csináltam először, de az hogy 10 éve otthon a fürdőt és a konyhát én raktam fel faterral (mai napig egy fél centi fuga se pattant ki, úgy megcsináltuk), az még nem jelent sokat.

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák