Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Eddie141

    senior tag

    Eléggé ösztönzően hatott rám az írásod [a jó értelemben :) ] és arra jutottam az általa keltett gondolatmenet végén, hogy a többi műved is végigolvassam.
    Azért ezt megkérdőjelezném: "egyszer talán híres író is lehetek"
    Vagy igazából ne megkérdőjelezném, inkább megkérdezném,

    És miért nem lettél az?

    Kiváló, magával ragadó, könnyen olvasható, elgondolkodtató az irományod. Bár mondjuk mind az. :) Egytől-egyig. Még a bamutatkozásod is humoros, és igazán egyedi.
    Nagyon kevés fantáziával el tudnám magam képzelni ahogy derüs arccal és mosolyogva, néhol átszellemül a fotelban ülök, és a te regényeddel/könyveddel a kezemben egyszerűen jól érzem magam miközben olvasom.

    Körülbelül 3 hete merültem el a Logout-ban és az általa nyujtott élményekben. Talán a hangulat, talán az unalom vitt rá erre a lépésemre. De azóta nem tudom abba hagyni, és már jobban várom a kedvenc usereim írásait mint a teszteket [pedig az nagy szó egy ekkora kockától mint én :) ]

    Tisztelem azokat akik megteremtették a lehetőséget, és létrehoztak egy ilyen környezetet ahoz, hogy létrejöhessen egy ilyen kör, amit akár már baráti közösségnek is nevezhetnék, de valószínűleg sokkal nagyobb tiszteletet érdemellnek az olyanok mint te, akik képesek arra, hogy az amúgy unalmas és szürke hétköznapokat könnyeddé és vidámmá varázsolják ilyen egyszerűen :) Mert velem ez történt a történeteid után.
    Lenyűgöző az, hogy teljesen azonosulni tud az olvasó a műben szereplő alakokkal, az eseményekkel és a helyzettel. [természetesen egyén függő, de én igen :) ]

    Röviden:
    Régen olvastam már ilyen jót - ha szabad ezt egyáltalán ilyen formában írni. Régen éreztem azt, hogy részese vagyok a történetnek, és régen hozott egy írás már lázba. Úgy éreztem kinőttem már ebből, és ezt azzal próbáltam alátámasztani, hogy rohanok, és sajnos már nincs időm. Szerencsémre tudtam végre erre is szakítani időt és rájöttem, ebből nem lehet kinőni.
    Köszönöm! :R

    Reméllem hamarosan ismét hallunk felölled :) Izgatottan várom a következő történetet! :K

    [ Szerkesztve ]

  • Eddie141

    senior tag

    "Egyre inkább az az érzésem, hogy van bennünk valami közös. Fantázia és valóság keveréke, egymásba szövése."
    Vakegérké-től CimbiX-nek. Egyet értek :) mindketten szenzációs műalkotásokat adtok ki a kezeitek közül!!!

    Bocsánat, hogy még egyet írtam, de cserébe még egyszer végig is olvastam :) :K

    :R

    [ Szerkesztve ]

  • Eddie141

    senior tag

    válasz Dark Archon #32 üzenetére

    Elősször is:
    Minden felhasználló egyenrangú, és természetesen a fórum azért van, hogy véleményt nyilváníthassunk többek között, ezért nem kell félreérteni, ez az én véleményem.
    Ragaszkodom a lentebb leírtaimhoz. Emellett kiállnék Vakegérke mellett aki olyat teremtett amit innen sokan nagyon szivesen forgatnának a kezükben/látnának a könyves polcukon,[természetesen akár hosszabb esetén is, sőŐőt :)] olvasgatnák szórakozásképp.

    Másodszor:

    nem vagyok sem irodalom történész, sem nyelvtan tanár
    [ez néha meglátszik a helyesírásomon, és ezért elnézést kérek :) ] de szerintem, mint minden egésséges ember meg tudom ítéllni, ha ránézek egy lányra hogy szép, aranyos, kedves, és ha elkezdek vele beszéllgetni[mondhatni megismerkedem vele] még ezernyi meg ezernyi benyomásom lehet rólla. Kialakul egy véleményem, ami tele van érzelmekel, akár közömbösek, akár nem, tulajdonságokat és értékeket sorolok fel magamban róla, és ha meglátom ezek eszembe jutnak.
    Egy jó olvasó hasonlót tesz. Felismeri a mű értékeit, besorolja, és véleményt alkot rólla, esetleg meg is osztja ezt. Nah az én véleményem az, hogy nállad valahogy az első kettő nállad valahogy nem sikerült. Csatlakozom Viszláthoz azzal kiegészítve, hogy ez már úgyis mindegy.
    Végülis arra akartam kijukadni, hogy köszönnyük, de nem erről szól a mű. Olvasgass híreket ha ilyesmi vonz érdekel és ez köt le. Ez nem az a kategória, és nem is fér bele, ezért úgy vélem nem igazán kapcsolódnak a hozzászólásaid az íráshoz.
    Köszönöm! :R
    Tudnék még írni, de nem akarom kifejteni a véleményem, és nem akarok senkit megsérteni!! Azért reméllem, hogy ezek után átgondolod mindazt amit mondtak neked...

Új hozzászólás Aktív témák