Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teréz Atya

    senior tag

    válasz gege547 #34 üzenetére

    Nem kell, eleg egy versenygep meg karbonprop, oszt kiderul hogy keszul a saslik. ;]

    De most komolyan, egy jobb fajta racer moci kepes benyelni 30A-t 16,8V-on. Ezt akarhogy is szamolgatom fel kilowatt. Ahogy nezem kb. a turmixgepek teljesitmenyeben vannak. Ilyet semmilyen allatnak nem erdemes fogdosni pore kezzel, akarom mondani karommal.

    A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

  • Teréz Atya

    senior tag

    válasz gege547 #39 üzenetére

    Nem kell ide semmi ilyen. Fogsz egy jo kis speed ropcsit, megrakod josaggal, 200km/h-val megkuldod.
    Konkretan fillerekbol megvan, sas meg csak akkor kapja el, ha neki utkozik, leloni relative nehez. :) De amig egy bontoszokeveny autot megrakni robbanoanyaggal koltseghatekonyabb, szerintem senki nem fog ilyennel probalkozni, csak az amcsik, mert nekik a vilag minden penze nem eleg, hogy elpazarolhassak fegyverekre.

    Az ilyen "dronelharito" agyzsibbasztasok a laikusoknak szolnak, akik azt hiszik, hogy minden dron DJI Phantom, es egesz nap egyhelyben all, mint f*sz a lakodalomban. De legalabb par on- es kozveszelyes hulye nem roptet majd laktanya kozeleben, mert fel, hogy megsasoljak. Bar a DJI-al, ha jol tudom le lehet zsirozni, hogy a laktanya kornyeken a Phantom fel se szalljon, mert siman "no fly zone"-nak belyegzik.

    Ha en vadasznek dronra, shotgunnal allnek neki. A tolteny kerdeses, mert a kisebb soret fajta az nagy szorasu, de kicsit sebez es kicsi tavolsagra hatasos, a nagyobb soret meg kis teruletet takar le. Majd a gyakran vadaszo emberek kijavitanak.

    De legegyszerubb szerintem kovetni a masinat, majd utana szolni az operatornak, hogy ezt azonnal fejezze be. Aztan lehet gepelkobzas, buntetes, szobeli figyelmeztetes attol fuggoen, hogy a joember mit es hogyan sertett meg. A 444-eseket sas nelkul is elkaptak, csak az nem volt olyan high-tech. :)

    A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

  • Teréz Atya

    senior tag

    válasz gege547 #42 üzenetére

    Hehe, ezt hidd el nekem, tobb mint sci-fi. Egy DJI Phantom meretu masina tipikusan 200g-ot hurcibal (kamera+gimbal), amit cca 12-20 percig kepes a levegoben tartani. Nem ertek a robbanoanyagokhoz, de ez viccesen kevesnek tunik.
    A pisztolyhoz kene valami eros gimbal es egy teljesen egyedi masina, mertha nincs a lofegyver a gep tomegkozeppontjaban, siman atbukfencezik. Meg minek is tenne ra valaki lofegyvert? Egy pisztolyt egy kezzel is megtartani nehez, most kepzeld el ugyanezeket az eroket egy felkilos zummentyun.
    Lenyeg, ami lenyeg, hogy a technika mai allasa szerint sci-fi civil dronnal valakit kiiktatni, meg amugy is tul draga es tul is van bonyolitva. Szerintem max. egy James Bond fogonosz allna neki. Ennyi erovel egy sugarhajtasu modellel is agyon csaphatnak a celszemelyt, es balesetnek alcazhatnak. ;]

    A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

Új hozzászólás Aktív témák