Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teréz Atya

    senior tag

    válasz gege547 #39 üzenetére

    Nem kell ide semmi ilyen. Fogsz egy jo kis speed ropcsit, megrakod josaggal, 200km/h-val megkuldod.
    Konkretan fillerekbol megvan, sas meg csak akkor kapja el, ha neki utkozik, leloni relative nehez. :) De amig egy bontoszokeveny autot megrakni robbanoanyaggal koltseghatekonyabb, szerintem senki nem fog ilyennel probalkozni, csak az amcsik, mert nekik a vilag minden penze nem eleg, hogy elpazarolhassak fegyverekre.

    Az ilyen "dronelharito" agyzsibbasztasok a laikusoknak szolnak, akik azt hiszik, hogy minden dron DJI Phantom, es egesz nap egyhelyben all, mint f*sz a lakodalomban. De legalabb par on- es kozveszelyes hulye nem roptet majd laktanya kozeleben, mert fel, hogy megsasoljak. Bar a DJI-al, ha jol tudom le lehet zsirozni, hogy a laktanya kornyeken a Phantom fel se szalljon, mert siman "no fly zone"-nak belyegzik.

    Ha en vadasznek dronra, shotgunnal allnek neki. A tolteny kerdeses, mert a kisebb soret fajta az nagy szorasu, de kicsit sebez es kicsi tavolsagra hatasos, a nagyobb soret meg kis teruletet takar le. Majd a gyakran vadaszo emberek kijavitanak.

    De legegyszerubb szerintem kovetni a masinat, majd utana szolni az operatornak, hogy ezt azonnal fejezze be. Aztan lehet gepelkobzas, buntetes, szobeli figyelmeztetes attol fuggoen, hogy a joember mit es hogyan sertett meg. A 444-eseket sas nelkul is elkaptak, csak az nem volt olyan high-tech. :)

    A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

Új hozzászólás Aktív témák