Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kbalazsa

    senior tag

    válasz Samus #3499 üzenetére

    Sorrendben:

    - Elég sokan panaszkodnak róla, hogy elfelejti a PC Studio-s összeköttetés után, hogy hová mentse a bejövő zenéket, képeket.
    - A Csengőhangból valószínűleg azért csinál másolatot, hogy a memóriakártya esetleges eltávolítása esetén is megmaradjon a csengőhangod.
    - Lehet a memóriakártyáról is háttérképet beállítani, de arról is csinál másolatot valószínűleg ugyanazért.
    - Az asztalok külön háttérképe igazából egy hármas tagolású háttérkép.
    - Menükből vagy a középső (egyet vissza), vagy a hívásmegszakítás/letesz/hívd ahogy akarod gombbal tudsz, akivel mindig visszaugrassz az asztalra.
    - Nekem most épp csak az jut eszembe, hogy jó lenne, ha a telepített alkalmazásokat ki lehetne tenni widget-be, vagy az, hogy jó lenne nem csak keresztnév szerint csoportosítani a névjegyeket (bár ez fw függő, az enyém pont nem támogatja ezt).
    - A mindennapokban szerintem tökéletesen használható, én örülök, hogy ezt választottam. Bár az kissé idegesítő, hogy idővel "belassul" a hívásfogadás, vagyis ha csöng és felveszem, még 1-2 mp-ig cseng, mielőtt megkezdődne a hívás. Ez kikapcs/bekapcssal orvosolható, és igazából csak ott okoz gondot, ahol a telefont folyamatosan bekapcsolva tartják.
    - A QWERTY billentyűzetet én is két kézzel és az NL (holland) beviteli nyelvet választva ékezetekkel együtt használom.
    - Néha előfordul, hogy félrenyomok, de nem vészes. Sőt egyre ritkábban fordul elő, tehát gyakorlattól is függ.
    - Kézírás felismerést még nem nagyon használtam, max amikor az intelligens feloldást használom. Ott működik, de össze kellett szokni, hogy megtudjam mire is számít pontosan.
    - Nekem még egyszer sem felejtette el, hogy van benne memóriakártya.
    - Az én fw verziómban nincs rá lehetőség, hogy intelligens feloldással indítsak fényképezőgéet.
    - Elég gyorsnak mondanám, néha picit akadozik, pl. a widget-ek pontos elhelyezése kicsit nehézkes, akadozó. De ez is fw függő. Fagyással, hosszabb gondolkodással még nem találkoztam.

    A választásban én személy szerint nem tudok segíteni, mivel az LG-t nem ismerem ennyire.

    :R

    Az elvileg és a gyakorlatilag közt nincs különbség ... elvileg.

Új hozzászólás Aktív témák