Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ayanlith

    tag

    A válasz (#645) ZolkoW-nak ment, csak nem a megfelelő gombra kattintottam.

    Szia! Nem vagy ezekkel egyedül, alapvetően tényleg egy bughalmaz az egész. Nekem is szokása csak úgy kikapcsolni (nem újraindulni), bár ez viszonylag ritka, de volt már rá többször is példa. Amit még "szeretek" benne például, hogy, ha egy erősebb 3D-játékkal játszom, akkor egy idő után olyan, mintha elkezdene "fáradni" a gép, elkezd akadozni a játék (és az egész felhasználói felület), amin csak újraindítás segít. Az alap böngésző nem bírja a Wikipédiát, egyes oldalaknál csak úgy kifagy.

    Sorolhatnám még, de inkább eltekintek tőle. :D Az alkalmazások optimalizációján is látszik egyébként, hogy már gyakorlatilag senki sem törődik a Honey Combbal, mert egyszerűen olyan kicsi a piaci részesedése, hogy nem éri meg. Egyébként én abban a hitben vettem meg júliusban, hogy hamarosan jön rá a frissítés és akkor tök jó lesz, átverve is érzem magam emiatt. Szóval Samsungot többet soha, de már azon is gondolkodom, hogy Android sem lesz többet ilyen támogatás és optimalizáció mellett. Az elvileg "megváltó" Google Nexus 7 táblagépet pedig mikor kipróbáltam, nem tetszett a görgetési élmény, ezáltal valahogy nem éreztem azt, hogy kézre áll, hogy igazán tetszene.

    Mondjuk, ha őszinte akarok lenni, akkor az összes lehetőség közül még mindig a Nexus 7 a legjobb összességében, az Apple elavult hardware-t pakolt az iPad minibe, a Windows 8-at használó tabletek pedig még kiforratlanok és nincsen közöttük - a számomra ideális - 7 colos variáns vagy ha esetleg van vagy a közeljövőben lesz is, nem épp baráti áron.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák