Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KengelRoland

    aktív tag

    válasz concrete86 #2658 üzenetére

    Az iPhone-al kapcsolatban nem tudsz meggyőzni. Volt nekem is, mert engem is behülyített a közvélemény azzal a dumával, hogy "nem fagy, szmúsz". Aztán szmúsz az apjuk faszát. Az is laggol, merül mint a Titanic, a hátulján rántottát lehet sütni, ha rádobom a serpenyőt. És a tesztjeiket olvasva egy nem elfogult tesztelőtől, hát semmi nem változott. Egyébként nekem nem szakad le a gyűrű az ujjamról, ha újra kell indítani a telefont. Ez legyen életem legnagyobb gondja... Kicsit túlreagáljátok ezt a dolgot.

    Nézz szét az óra beállításaiban. Sokat módosítottak a régi rendszer óta. Pl folyamatos pulzusmérés. Szóval ilyen fogyasztókat célszerű kikapcsolni. Én pl ma vettem észre, hogy az S-Voice is megy állandóan, tehát figyeli a szövegkörnyezetet és ha kimondod a parancsot, akkor ébred. Ez energiazabáló. És ilyenekből van pár beállítás, amit jobb átnézni. Nekem mondjuk napi 20-22% volt mindig a fogyasztás. Az pedig 4 nap, ennyit igért a gyártó és ezt hozza is. Mivel most megint újdonság neked, talán többet nyomkodod az átlagnál.

    Az előre beállított szöveget ne sajnáld, az Samsung telefonon is alkalmazása válogatja. Pl Messengernél megy, de ugye Messenger és Facebook az tűzzel vassal irtva van okos embernél, szóval nem mérvadó. Vibernél nem megy Samun se az automatikus, csak amit előre megadtak, szerkeszteni nem lehet.

    Emailt nem lehet kezdeményezni óráról Samsungon dem, szóval sokat nem veszítesz azzal sem. Ha tudsz telefonálni, az már jó. Az alkalmazásokat meg szerintem ugyanúgy tudod használni, mint mi.

    [ Szerkesztve ]

    Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

Új hozzászólás Aktív témák