Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • barbaron99

    tag

    válasz Moken13 #594 üzenetére

    Én kifejezetten szoktam pozitív hírét kelteni mindennek, amivel elégedett vagyok. Nem csak sírok, ha valami nem ok, vagy segítség kell. Örülök, hogy elégedett vagy a készülékeddel. Ha így haladunk ezzel a cuccal, maximum két hét múlva eladó lesz. Kifejezetten boldoggá tenne, ha segítenél majd megszabadulni tőle. Senkit nem fogok átverni vele, mert hazai magyar garos, nem kamugsm, ahol sosem vásárolnék.

    Biztosan nem hardver hibás, sem pixel hibás, csak az egész kóceráj úgy Xamsung, ahogy van :) Sz'al, ha népszerűsítenéd nekem majd az eladását, akkor lekötelezel ;) gondolom nem nagy kérés, ha elégedett vagy vele. Ígérem adok majd jutalékot, ha létrejön az adás-vétel. Na de ne menjünk ennyire előre.

    Sajnos nem viccelek, nem most jöttem le a falvédőről, hanem 35 évvel ezelőtt. Évtizedek óta kb ez az első műszaki cuccom, amire mérges vagyok és jogosan. Úgy tudnám leginkább definiálni ezt a valamint, hogy méregdrága, hatalmas csalódás szép köntösben, kiváló kijelzővel, stabil és korszerű wifivel és modemmel. Ez az összes jó, ami eszembe jut eddig róla.

    Remélem valaki nagyon boldog lesz vele, mert engem napról napra jobban elszomorít. HTC Nexus One óta minden telefonom Android, de előtte volt pár WinMO borzalmam, no az akkori technológiai lehetőségekhez mérten még azok a korlátolt botagyú okosmobil készülékek sem tudtak annyira elkenni, mint ez. Úgyhogy engedjétek meg, hogy ne szégyelljem magam, amiért nem szeretem eddig ezt a valamit.

    Mindenki, aki örül neki, hogy van ilyen cucca győzzön meg valós érvekkel, hogy tényleg jó. Mondom, szeretnék neki én is örülni, ha javítják a sok elcseszett szoftver gyerekbetegségét.

    Légyszi ne azt írjátok hogy nekem pedig minden happy ezzel tablettel (mert még elhiszem, hogy a Samsung boltból írsz) hanem arra adjatok érdemi választ miként lehetne jobb, komfortosabb, hibamentesebb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák