Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oncsi

    őstag

    Mint lentebb írtam is, ezek a hibák napi színten előfordulnak. Semmi köze a szaggatáshoz, inkább csak lassulásként érezhető. Ez a része engem egyáltalán nem zavar.
    Ami viszont valóban színte hasznáhatatlanná teszi, az a memoria kérdés. Alapból szépen megy, van kb 7-800MB szabad Ram. Ez rendben is volna. De jön egy olyan program, ami gyorsan teleírja a szabad RAM-ot, akkor a Tab nem szabadit fel elég gyorsan újabb RAM-ot, és ekkor jön a gubanc. A Dolphin Jetpack-al sokszor így jár. De a saját youtube is ha osztott ablakban megy háttérben, míg netezek pl.
    Ez biztosan ennek a gépnek a saját hibája, mert szinkronban a Note 10.1 ezeket a 2GB-al is tökéletesen kezeli.
    A hálozatos probléma meg színtén a Tab S sajátja, mert a Note is LTE, és ott ilyen hiba nincs.
    Én elhiszem, hogy másnál ilyen nem jön elő. Ahol lakik ott van jó térerő, vagy éppen, hogy nincs 4G, így ott ezt a le-fel kapcsolást nem tapasztalhatja meg. És azt is megkockáztatnám, hogy a 4.4 droid is ludas ebben, mert egy Note 10.1. re rakott 4.4 is zár be néha programokat, míg az eredeti JB-el hibátlan volt.

    Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

Új hozzászólás Aktív témák