Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Luser2000

    addikt

    válasz Gerinces #70 üzenetére

    Sokan boncolgatjátok ezt a méret dolgot.

    Én pont egy éve kezdtem egy P1000-es Tab-al.

    Rövid ideig használni (értsd: kézbe venni, megnézni rajta a leveleket, naptárat, néhány oldalt) tökéletes. Kellően kicsi, könnyű rajta gépelni, lehet egy kézben is tartani, belefér a kabát zsebébe, stb. Hosszabb ideig "dolgozni" vele viszont (nagyon!) fárasztó a szemnek.

    Úgy alakult, hogy most már két hónapja van nálam egy P7500 (a P1000-t eladtam hónapokkal ezelőtt). Nos, ezen hosszabb ideig sem fárasztó olvasni, viszont kézben tartani és úgy gépelni rajta az elég nehézkes. Nagy kezeim vannak és hosszú ujjaim, de a készülék két szélét markolva a képernyő közepén lévő gombokat már nagyon kényelmetlen elérni. Ha asztalra teszem, akkor viszont a méretből fakadóan a gépelés jobb / kényelmesebb, mint a 7"-os gépen.

    Én munkához használom leginkább. Sokkal jobban kiszolgál a P7500, mint a kisebbik. (Bár az is lehet, hogy még a 8.9-es is megtenné).

    Az akadás / röccenés egyáltalán nem zavar. Nem csilli-villi élményben akarom, hogy részem legyen, hanem dolgozni akarok rajta / vele. Ott meg kit érdekel, ha pár miliszekundumra épp sztrájkolni megy.

    Szóval nekem munkához (sok olvasás, tartalom fogyasztás és viszonylag kevés írás, tartalom létrehozás) a 10-es jobban használható. A táskában pedig mindig van helye.

    Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

  • bigdady

    nagyúr

    válasz Gerinces #218 üzenetére

    rootolt volt 3.2-vel ,majd odinnan felraktam a uk ics-t a samfirmware.com-ról: [link]
    ez alapján.
    Megmaradt a superuser-em, de nincs root jogom, amit nem értek de nem is nagyon érdekel. Megéri mert szuper lett.
    Gari miatt meg ha kell visszarakod a 3.2-őt odinnal és kész.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák