Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • frischmannak

    csendes tag

    válasz $atirka #18941 üzenetére

    Én reggel 10 felé szoktam rárakni, délben elmegyek egy fél órás-órás ebéd szünetre utána vissza rá és ilyen 5-6 felé szokott tele lenni, napközben leszedem párszor, de az csak ilyen max 5-10 perc óránként. Tehát így simán kijön, hogy 4 óra kell hozzá. De mondjuk az enyém csak egy normál töltő nem gyors. De így szinte alig melegszik valamit és ezeknek az aksiknak a szélsőséges hőmérséklet árt a leginkább. Ha nagyon le van merülve ilyen 15% körülire akkor nekem is 2 óra feletti értéket ír ki, de annál mindig tovább tart. Ha folyamatosan töltőn lenne, nem lenne megszakítás lehet meglenne 2-3 óra alatt is, de a megszakításokkal több szokott lenni mint 3-4 óra.
    Ezért is kérdeztem, esetleg árthat-e neki ez a sok kis szünet. Elég sokat utána jártam az akkumulátornak és a töltésnek, de sajnos ezekre a szünetekre nem nagyon tértek ki sehol, ezért remélem valaki még megosztja velem a véleményét.
    A gyári vezetékes töltőjével alig több mint 1 óra alatt teljesen fel szokott tölteni.

  • Den Hadnagy

    senior tag

    válasz $atirka #18941 üzenetére

    Tronsmart Chocolate az eustockról, vagy Kínából.

    Otthon a ventis gyári Samsung van nálam használatban, a gyári gyorstöltős fejjel, melóban meg az emlegetett Tronsmart egy sima 2A Samu fejjel, azzal vesz fel olyan 700 mAh körül.
    Azt érdemes szem előtt tartani, hogy a wireless töltő napi több kis rátöltésre használható a legjobban. Nem, nem nyírja az akksit :) A meleg nyírja szvsz (vezetékes gyorstöltés), bár a teló 2-3 éves élettartama alatt nagy amortizációt az sem okoz. Persze lesz, aki nem ért majd egyet. Belőlem a tapasztalatok beszélnek, az előző masinám is tudta a Qi-t meg a QC2.0-t, mégis a mai napig vígan megy benne az akksi a megszokott kapacitással, pedig anno kapott ám terhelést (2015-ös vétel, Nexus6).

    "Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

  • bigdady

    nagyúr

    válasz $atirka #18941 üzenetére

    Nekem olyan blitzwolf van de gyorstoltest kikapcsoltam csak rajta tartom a telom. Mondjuk nem figyeltem mennyi idő alatt tölti de nem lassú kb ugyanaz mint kábel vagy csak kicsit lassabb. Ha leveszem meleg a teló de ha feltölti utána kikapcsol és hideg szóval szerintem ajánlott

Új hozzászólás Aktív témák