Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Trigo

    csendes tag

    válasz Memmaao #18853 üzenetére

    amúgy a futáros témában annyira nem vagyok benne, de én is úgy tudom, hogy az átvétel után bonthatsz csomagot. Mi van olyankor ha a futár jelenlétében felbontod és átvertek a tartalommal? A futár fogja és visszaviszi? Szerintem (de hangsúlyozom, hogy nem tudom, csak tippelem, illetve kérdezem) ehhez neki nincs joga, illetve talán tilos is. Ő csak futár, a cége csak közvetít. Ha nem az van benne, max tanúként igazolja, hogy valóban nem az volt. De ha te tudod a választ, engem érdekelne tényleg! Tudom nagyon off ez a téma itt, de ha már benne vagyunk...

    "Ha reális áron adsz el valamit, nem kell semmi kiemelés, megtalálja a vevőjét."
    Ez mondjuk pontosan így van. De a kiemelés segít az olyanoknál, akik lusták a több tucatnyi oldalt végignézni.

    "Én idáig napokon belül mindent el tudtam adni, pár kivételtől eltekintve"
    Én egy óra alatt el tudnék mindent. :D Csak ha túl gyorsan adod el a cuccokat, az azt jelenti, hogy alul áraztad.

    (#18851) kis@tis:
    "A vatera véd (még ha lassú menet is, de van rá lehetőség), meg olyantól nem kell vásárolni, akinek gyenge az értékelése. Én konkrétan nem dobnám oda a lassan 200+ értékelésem."
    Egyetértek. (És detto 182-nél járok. :) )

    ettől függetlenül adtam már el a jófogáson is, nincs is bajom azzal se

    na közben ezt találtam GLS oldalán:

    "A feladó felelőssége a megfelelő csomagolás. A GLS csak abban az esetben fogad el reklamációt, ha a csomagon külsérelmi nyom látható, pl. kiszakadt a doboz.
    Ha bármilyen sérülést talál a csomagoláson, kérjük, az átvételnél ellenőrizze a csomag tartalmát. A futár kárjegyzőkönyvet vesz fel a csomagátadásnál.
    Abban az esetben, ha a csomag külsőleg sértetlen volt, és csak az átvételt követően észleli a sérülést, kérjük, vegye fel a kapcsolatot a feladóval. A GLS nem ellenőrizheti a csomag beltartalmát az adatvédelmi szabályzatban foglaltaknak megfelelően.
    Amennyiben megsérült vagy elveszett a csomagja, kérjük töltse ki a Kárbejelentő űrlapot:"

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák