Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S e t h

    nagyúr

    válasz EnterR #32008 üzenetére

    Az én tapasztalatom szerint látványosan, sok panasz is van fent a neten ezzel kapcsolatban.
    Nálam egy nem lassította le a netet, sőt, még talán gyorsabbá is tette, amivel egyébként reklámozták is magukat, a Disconnect Pro, aminek igen borsos ára van a galaxy appsban, viszont pár napja leszedték onnan, a hivatalos oldalukon még elérhető.

    Block trackers & malware across your entire device. Up to 44% faster, 39% less bandwidth, and better battery life.

    Ami viszont gond lehet és gyanítom ezért szedhették le, elvileg oreoval nem kompatibilis, de nougaton nagyon hatékony.

    Most nézem az oldalukat, elvileg leszedték onnan is, ioson viszont maradt. Kár érte, jó app volt, aki kifizette érte a 6300 forintot, az meg szívhatja a fogát.

    szerk: a panasz nem a lassulás miatt volt olvasható, hanem az aksinak nem tesz jót, gyorsabban merül. Azt én tapasztaltam ,hogy a net is lassabb vele. Én háromszor használtam az évek alatt, pár nap múlva mindig leszedtem, mert nem tetszett, hogy lassabb a böngészés és a teló is gyorsabban merült.

    [ Szerkesztve ]

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Új hozzászólás Aktív témák