Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cole86

    senior tag

    Urak!

    Nálam ugyan ez volt!

    Letöröltem a felesleges programokat és újra indítottam, belőttem energiatakarékos módba és 3 napig húzta 4 órás kijelző idővel és 2 órás beszélgetéssel.

    Jelenleg 1 nap 5 órája, 2 órás beszélgetéssel és 2 órás kijelző idővel wifi , némi bluetothos kihangosítás mellett lement 60% ig az aksi energiatakarékosság on!

    Inteligens értesítést kikapcsoltam ,most vissza lőttem, nem számottevő a különbség.

    Egyéb kapcsolatbeállításnál közeli eszköz keresését kilőttem ahogy a mindig aktív kijelzőt is...!

    jah és ami fontos, akku optimalizálásra rámentem és mindenre rákapcsoltam amire csak lehetséges, valamint a tisztítást is benyomtam az összes alkalmazásra, memmóriára és akumulátorra, aztán restart! Azóta 2 töltés óta teljesen tökéletes az aksija! Ha nyúzom is szerintem 2 napot könnyedén bír! :K

    >> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

Új hozzászólás Aktív témák