Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katona.jozsi

    aktív tag

    Az elsők között voltam, akik az S7E-t vásároltak, de egy valamivel még mindig nem vagyok kibékülve. Miért merül ennyire a telefon deep sleep-ben? :U 1%, 1.5% / óra. Volt már Android telefonom, igaz nem 6.0, de ott ennyire nem volt drasztikus a helyzet. Van olyan, hogy reggelre 10%-ot merül és nem használom. Ráadásul átlag user vagyok, néha szoktam túlzásokba esni (játék vagy hosszabb utazás során zene hallgatás, sorozat nézés). Általában a 2 napos üzemidő éppen meg van, azonban ekkor csak! 2-3 óra SOT jön össze. Láttam itt a topicban 8+ óra SOT-okat! Az, hogy? :U Ez a 6.0 Android ennyire nem állt össze vagy a Samsung-os cuccok zabálnak ennyit? :U Előtte Sony Z2-m és Z3-am volt, ezt az üzemidőt azok is tudták, sőt készenlétben nem merültek ennyire.

    Próbáltam független XEH ROM-ot, BETA 7.0, legelső XEU-s ROMOT (olvastam, hogy sokaknak a legelső rommal volt 10 órás SOT is...), de a helyzet alig változott.

    Félreértés ne essék, nem sz*pulom a készüléket, 2016 egyik legjobb készüléke, de vannak apró, bosszantó dolgaik... :B

    "Impossible only means that you haven't found the solution yet."

Új hozzászólás Aktív témák