Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ricardo

    félisten

    válasz VigO #1162 üzenetére

    Ezt értem. Jogos amit írsz, csak hozzáfűztem hogy ez íg nagyon nem jó. Előzőekben taglalták, hogy előbb utóbb poros lesz, és mindegyik ilyen.

    "Dehogynem, azok is porosodnak, csak ugye azt te magad is könnyen tudod tisztítani,"

    Úgy jön le az egész, mintha ez természetes lenne, és erre írtam, hogy szerintem nem az.
    Ezért neked írtam, annak ellenére hogy általánosságban fogalmaztam meg a véleményem.

    (I)"Én találtam már cikket arról, hogy hogyan kell kitisztítani, még mielőtt megvettem. Le lehet melegíteni róla a külső védőlapot a lencse elől."(/I)
    Ebből nekem hirtelen az jött le hogy az nem zavar hogy ott porosodik mert le lehet szedni (mókolással) az külső védőlapot, és "csak" az a gond ha belül is porosodik.
    Erre írtam hogy eleve gond ha már bemegy a por

    Senki ne mondja azt nekem, hogy teljesen normális hogy porosodik, majd lemelegítem a külső védőlapot, hogy kipucoljam. :U

    Abban igazat adok, hogy ha az egész porosodik belülről akkor az a nagyobb gond, de már nekem az sem férne bele hogy a külső védő alatt porosodna.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák