Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz mycso #29909 üzenetére

    az alternatívák engem nem izgatnak, mert egyrészt más régiókba szánják, másrészt ha hazánkban is megjelenik, akkor sem olyan paraméterekkel, hogy elgondolkodnék a cserén - lásd; active...stb típusok -, de pont ezt látom más gyártóknál is, elég csak megnézni az xperia z különböző eláhazásait...
    a túlárazás egy dolog, én betudom a jó szervizes támogatásnak, ami már most hiányzik, ha rászánom magam az iphone 5s megvételére, ami szintén túlárazott, de csak 12 hónap jótállás, és semmi házhoz kivonuló szerviz, meg ilyesmi...
    a sony szervize halál, az lg nem csinál számomra ideális telefont, és még lehetne sorolni, pont úgy kompromisszumos minden, mint a samsung.
    nem azért szeretném más gyártó telefonját, mert nem jött be az s4, ellenkezőleg, de ilyen téren szeretem a változásokat, ezért nem áll az első cserés helyen például a note 3 sem.
    lehet, hogy g2 arányáben például olcsóbb a hardveres kiépítéséhez képest, de nem adja azt a telefon, sem pedig a körítés, amit az s4, és bizony hajlandó vagyok többet fizetni, ha valami számomra jobb.

    Réges-rég, egy messzi-messzi galaxisban...

Új hozzászólás Aktív témák