Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bjames

    aktív tag

    válasz leslien #907 üzenetére

    A specifikáció úgy szól, hogy 173e a teteje. De egyébként valóban nem érdemes a legolcsóbb helyről venni.
    Én visszavittem a telót végül, s lecseréltem egy Xiaomi 11 Lite 5G NE-re. (Remélem nem leszek bannolva innét ez miatt :) ) A hivatalos mstore-nál most 110e körül van a 8Gb-os verzió.
    Xiaomit régen is szerettem, most is jobban tetszik a rendszer, meg a teló is, nem beszélve az áráról. Teljesítménybe nekem ez is teljesen megfelelel. Üzemidőben egyértelműen jobb, s egyáltalán nem melegszik.

    Ami a samsungban nem tetszett, az a felület nekem itt-ott nem volt egységesen s stílusosan designolva, a teló tud melegedni már 15 perc facebook után is, fogásra még nekem ez a méret is kicsit böszme, a szögletesség miatt gondolom. A xiaomi meg patent könnyű és vékony. Memóriakezelésben is csinál hülyeségeket a samu, pl. az appot amin épp hallgattam vmit, kilőtte alóllam mikor fényképeztem egyet, hiába volt kikapcsolva nála a memória optimalizáció. Tudom hogy ezeknek egy részét lehet orvoslgatni, de ezek így összeadódtak, s nem szerettem meg ezmiatt a telót. Volt még 1-2 apróság...

    Azt azért elismerem, hogy kijelzőben, kamerában, felület folyamatosságában jó a samu.

Új hozzászólás Aktív témák