Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • World-Soft

    senior tag

    válasz emvy #11750 üzenetére

    Még nem vettem külső kártyát, tehát most még telefonba.
    Nem a fájlrendszer korlát a gond, mert 10GB-os fájlt simán fel tudtam másolni.

    hackeeeee: Google kamera máris megy fel.
    B1T3: köszi. Ez így képekkel nagyon szemléletes volt. A csaj is valamit fénnyel is magyarázott, de hát inkább látva jó.
    De akkor ha jól értem ha nem automatán van kioldás, akkor hosszan nyomok, majd elengedem, és van 2-3 másodperc elkattintani, vagy rosszabb esetben ez alatt még valahova bökök, és fókuszt is állítok be (bár ez utóbbit nem látom nem is lehet kivitelezni).
    Én azt hiányolom csak, hogy miért nem úgy van mint mondjuk a videózásnál. Ha valamit kézzel állítok, akkor az AF gomb nyomásáig megmarad (így van idő mindenkit rá is venni, hogy azt mondja hogy csíííz)

    Bár azt jutott eszembe, hogy lehet ehhez valami más módot kéne választani, mert most automatán van...

    Mindhármatoknak köszi.

    Közben egy más:
    Eléggé megszaladt az adatforgalmam az új telón. Nem számoltam még össze, de első ránézésre nem jön ki az amit ír és az ami az alkalmazásokhoz van jelezve.
    Arra gondolok, valami háttér folyamat eszi, mert 300 felett vagyok 1.5 hét alatt, és 500 így nem lesz elég 1 hónapra.
    Hogy lehetne kideríteni mi lopja a netem, vagy milyen folyamat?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák