Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laci0530

    senior tag

    válasz nagy@gmx.com #1157 üzenetére

    Én az edigital.hu-nál vettem, de ott is kaptam egyszer vissza pénzt, bár néhány kört feleslegesen le kellett futni egy külső akkumulátor miatt. Nálam a részben javítatlanul visszaküldött S7 edge 5 napon belüli javítást úgy "oldotta meg" a telemax szerviz, hogy egyszerűen letagadták, hogy a hiba tapasztalható. (öt hibát jelentettem be, az ominózus jelenséget - a hátlap kamera bal oldalán lévő illesztési hibáját és enyhe nyomásra a hátlap kattogását - a leadás előtt videóra vettem, a panaszomhoz azt is kiegészítésként mellékeltem).

    Az elszomorító az, hogy én is a prémiumnak ígért garanciális szolgáltatások miatt vettem meg a telefont a 270 ezres nyitó áron, eddig hálistennek egy Samsung csúcskategóriás telefonomnál sem volt rá szükségem. (Volt előtte S III és Note 3 is, kifogástalanul működtek gari lejárta után is). Ez a helyzet viszont duplán is rossz, hiszen ha megveszem bolti garanciával olcsóbban, akkor ott van közvetlen kontaktszemély, akit adott esetben felelősségre vonhatok (nyilván nem fizikailag gondoltam). A "prémium" Samsung szervizes partnere, a telemax viszont a hibát cinikusan nem ismeri el, a Samsung rájuk mutogat, a panaszomon ülnek Pesten egy publikus, ügyfélelérhetőséggel nem rendelkező Samsung Központi Iroda megnevezésű helyen, nekem meg Nyíregyházán tele a hócipőm az egésszel. Na, ma reggel ezért töröltem inkább a Note 7 megrendelésemet, pedig útban a kifizetett fólia, tok is már hozzá, de már annyira unom ezt az egészet, hogy ha egy hibás készüléket kapnék ismét, valószínűleg elöntene a méreg és még földhözvágnám. :)

    Ja, és a "prémium" Samsung egy cserekészüléket sem tud biztosítani az "akár egy napon belüli javítás" idejére, majd az ügyfél megoldja. (Mint én, már három hete nincs telefonom a jóvoltukból, és fogalmam sincs, mikor lesz, szóval számomra ez a "prémium" szolgáltatás nem az, amiért a mai napon a márciusi 270 ezer forint után újabb 290 ezret leperkálnék..) Dühít, mert egyébként nagyon szerettem az összes Samsung csúcskategóriás telefonomat.

    Bocs, hogy hosszú lett, remélem, más nem jár így és sokáig örülhet a Note7-nek, én is szerettem volna. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák