Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csakos

    csendes tag

    Sziasztok!

    Úgy nagyjából egy hónapja én is GNex tulajdonos lettem, egy Hero-t cseréltem le erre a készülékre. Hát mondanom sem kell, még most sem találok szavakat rá, mekkora királyság ez a telefon... :)
    Eddig is olvastalak benneteket, ám nem bírtam tovább a read-only módot. ;]

    Szerdán jött meg rá a 4.2.1 OTA-n keresztül, és néhány apróságtól eltekintve abszolút használható a cucc.
    A kamerával szerintem valami összetett probléma van. Tegnap fotózás közben kétszer is dobott egy FC felugró ablakot (Google services), de miután rányomtam a bezárásra, továbbra is mutatta a keresőablakot. Néhány alkalmazás (pl. SoundCloud) is művel érdekes dolgokat. Mondjuk ez valószínűleg annak tudható be, hogy nincs átírva a program 4.2-re.

    Viszont ami már a 4.1.2-n is jelen volt, és nem találtam rá megoldást: Google Navigáció és annak hangproblémái. Azt csinálja ugyanis a program, hogy egyszer a TTS-ben alapértelmezettre beállított US női hangon mondja az utasításokat, míg a következő pillanatban már a szintén beépített UK férfi hangon. Nagyon zavaró tud lenni vezetés közben, hogy össze-vissza beszél. Találkozott már valamelyikőtök ezzel a hibával? :F

    Samsung Galaxy Nexus CM11

Új hozzászólás Aktív témák