Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bsh

    őstag

    válasz zseko #97 üzenetére

    lehet ebben valami. mert most odaadtam a karkötőt egy kollégámnak, hogy hasznlja már ő is a saját telefonjával, hogy nála működik-e, és hazafelé jövet biciklivel (karkötő) nélkül, csak a health-ből indítva a bicikli edzést, ez lett az eredmény. :F (szerintem nem olyan pofás mint a mifit, de a legnagyobb baj, hogy nem lehet így egyben lementeni képként - ezt több screenshotból vágtam össze ilyenre.)
    akkor ezek szerint jó a gps, a hátizsák sem árnyékolja le, nem lövi ki a telefon a health-et, sem a gps adatokat nem kapcsolja ki, akkor lehet az a baj, hogy karkötőről indítva megszakadna a bluetooth kapcsolat és "abbahagyja" a térkép rajzolást? de a karkötő meg számolja tovább az időt? de akkor bluetooth kapcsolat nélkül meg kéne lennie egy ikonnak a kijelzőn, de az nincs. se a telefonon nincs értesítés. :F

    deathsmoke: én pontosan ezért vettem most ezt a samsungot, mert a miband 4 nálam 100%-os pontossággal mindig leállítja az edzés mérést, amióta hosszú ujjú ruhában kell tekernem. valahogy a felodló mozdulat az pont olyan mint amit a ruhaujj csinál menet közben :U már az agyamra ment. a samsungnál nem vettem észre ilyen problémát. sőt annak annyira érzéketlen valahogy a kijelzője, hogy még a rendes érintéseimet is alig érzékeli.

    turbulencia8 azt próbáltam már engedélyezni de nem enged ilyet a telefon. csak elutasítás van meg alkalmazás futtatásakor. nekem a telefonról indítás nem nagyon jó megoldás, az általában nagyon el van rakva. karkötőről nem lehet indítani? ez le van írva valahol?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák