Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trobi28

    addikt

    válasz Richard! #20008 üzenetére

    Azért érdekes dolog ez a lassúság meg a 800 mhz-es processzor mert mellé tettem egy Galaxy Minit és kétszer lekörözi gyorsaságban,tehát minkettön gyári szoft,a Mininek meg ugye 600 mhz-es a procija.Az Ace-nél az lehet a gond hogy nem találták el jól a szoftver optimalizációt míg a Mininél ez 100%-osan sikerült.
    Én nem szeretem az órajel emelgetést,soha egy készülékemnél sem alkalmaztam mert szerintem ha rendesen meg van csinálva a gyári rom rá akkor nincs is szükség rá ha meg el van cseszve akkor hiába emeled az órajelet max annyit érsz el hogy hamarabb lemerül de a sok bug halmaz megmarad :K
    SOD problémával én sem találkoztam tehát ez valószinü egyedi este lehet.
    Nekem kb 2 napot megy el a készülék normál használat mellet,szerintem átlagosan bírja egy okos telefonhoz képest.

    Én most a Probert75 kolléga által ajánlott The Myth rommal használom tegnap óta és azt kell hogy mondjam így egész jó a vas.Pörög szépen,nem akad meg,gördülékeny.
    Tanulhatnának ettől az embertől aki ezt a romot összerakta a Samsungnál :K

    Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

  • mandju

    senior tag

    válasz Richard! #20008 üzenetére

    Szia!

    Én ugyanebben a helyzetben voltam pár hete. A páromnak egy xperia x8at vásároltam talán tavaly karácsonyra... szép fehéret. bootloadert nyitottam, feltoltam rá a legjobbnak mondott romot, kernelt... azt kell mondjam, megyegetett, de nem volt soha sem az igazi.. akkor a viszonyítási alap a saját legendem volt, majd a galaxy s... mindig panaszkodott, hogy nehéz sms-t írni és a böngészés sem volt az igazi...

    kb 2 hete vásároltam neki egy tiszta fehér ace-t a T-től... kapásból ment rá a legfrisebb 2.3.6 indiai, majd a stocklite v6. Szerintem nagyon jó telefon lett belőle.

    Telefonálni, facebookozni, emailezni, böngészni tökéletesen megfelel.

    Én annyit mondok, hogy az x8 idején mindig visszasírta a régi nokiát... ezt a telefont viszont sikerült neki 2 hét alatt jobban megszeretnie, mint az x8at több, mint egy év alatt.... pedig nap mint nap dolgozik vele...szerintem sok mindent elmond a két készülék közötti különbségről...

    remélem tudtam segíteni a döntésben!

    egyébként SOD nálunk még nem volt, de ha lenne is akkor is ott a 8másodperces módszer...

    * JVC DLA-Z1 * xyscreen soundmax 4k ultra thin frame 135" 2.35:1 AT * Trinnov Altitude 16 * FusionAmp * Apollon Audio NCMP 6350 * IMG Stageline STA800D * Lab Gruppen FP10000Q * HTPC MadVR * DIY H16-15 Bold Series 9.4.6 * VanDamme *

Új hozzászólás Aktív témák