Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dimond G

    senior tag

    válasz kreg #184 üzenetére

    Fényképezés 1 nap után! Makróban valóban fejlődnie kell...de ahogy néztem, majd minden gyártónak! A képek jól szaturáltak, a dinamikatartomány is jó és a segédlet is elég jól lövi be hogy hogy tartsd a készüléket a legjobb képhez! (A Honor 20-ból az étel fotózása maradt ki. Itt nagyon szuperül veszi az akadályokat.)
    Adatkommunikációban is jobb a Xiaomi és a Honor-nál. Pl SD kártya kezelés! Leformatáltam a készülékkel a 128 GB-os SD kártyát és Otg kábellel egy pendrive-al vittem át a cuccaimat! Az A71 jobban pörög még így is!
    A hangszórója tisztábban szól, pedig én "fehér fülű" vagyok! :DD

    - Letöltöttem más gyártó gyári alkalmazásait és teszi a dolgát, nem kötözködik!
    - Zenelejátszót nem találtam a play-en (Hála annak hogy a PowerAmp fizetősét még egyszer kiakarta fizettetni velem!)...a gyári viszont királyul szól és nekem megfelel egy Sony vezeték nélküli fülessel! :DD

    Szóval én eddig elégedett vagyok! - főleg hogy a Honorom 65 ezerért kelt el és a cégem még utal egy kis segélyt! így tokkal vonóval ha összeszámolom a kiadást és a bevételt, akkor a teló 25 ezrembe volt! :-D

Új hozzászólás Aktív témák