Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rgranc

    aktív tag

    Jól lehalt a fórum.....

    Gyorstöltéssel kapcsolatban: nekem az egyik USB kábel nem hajlandó rá, pedig elméletileg Nillkin (valószínűleg mégiscsak hamisítvány és ráadásul itthon vettem boltban), másik kábellel ugyanazzal a töltővel megy. :(

    VIszont: az Android 8 frissítéssel más nem futott bele abba hogy nedvességet érzékel a teló? Egy hete nem tudom tölteni (csak teljesen kikapcsolva) vagy gépre kötni, mert az Android folyamatosan kiírja hogy nedvességet érzékel és ezért nem is kezeli az USB csatlakozót. Amúgy teljesen biztos vagyok abban hogy nem érte víz soha.
    A teló zsebben volt amikor első két alkalommal előbbukkant a felirat, aztán harmadszorra az asztalon (víz a közelben sem) és utána el sem tűnt.
    Nincs kompresszorom hogy kifújjam a csatlakozóaljzatokat, de néztem hogy fórumokon szoftverhibának írják, gyári visszaállítást ajánlanak megoldásként, kíváncsi vagyok tényleg szoftverhiba-e vagy a hardver döglött be. De gyanús hogy az Android 8 után pár nappal jelent meg, előtte soha nem volt ilyen.

Új hozzászólás Aktív témák