Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bihariszabi

    aktív tag

    válasz Dicker #664 üzenetére

    Szimmetrikus a microusb? :F
    Én ezt nem tapasztaltam. Teljesen szabvány. Ha neked megfelel az a gyártó, a BlitzWolf, akkor miért ne használhatnád azt? Én a 3-4 éves MHL kábellel próbálkoztam az előbb és tökéletesen működik. A csatlakozó pedig szabvány. Egyébként mit értesz MHL elővarázsoláson? Bedugod a kábelt és használod.

    DWA:

    Halkan súgom meg, hogy nem értem ezt miért írod nekem. Teljes mértékben hidegen hagy, hogy ki mivel használja. Ha viszont arra célzol, hogy a Lumia töltővel sem gyúllad ki a lakás, akkor arra azt válaszolom, hogy a Lumiának is nyilván a gyári töltőjét használod. Biztonságtechnikailag nyilván az is megfelelő, hiszen "Gyári" vagyis ellenőrzött körülmények között, megfelelő minőségű anyagokból készül.
    Én a kínai cuccokra írtam, hogy én és kizárólag én nem bízok bennük. Ez nem jelenti azt, hogy minden kínai töltőtől kigyullad a lakás, csupán arra utaltam, hogy szerintem nem éri meg a kockázatot. Minden nap látom a híradóban, hogy vagy összeborul egy ház kínában, vagy beszorul egy gyerek a liftbe, vagy leszakad valami. Ott nincsenek biztonsági követelmények.
    És még halkabban kérdezem. A Lumia töltő is támogatja az Adaptive Fast Charging opciót? Valamint nézted te azt, hogy az A5 [6] az 9V, míg a Lumia 5 V? ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák