Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Martin97

    aktív tag

    Sziasztok!

    Hirtelen nem találom azt a választ ami a púposodásra írtak dél körül, ezért újba írom:

    Én is a gyári táppal használom kezdetek óta, és a kocsiban is gyorstöltős fejjel töltöm (nincs szándékomban másik, kétes minőségű fejet használni, ami nem biztos, hogy megfelelő). Zömében 0-100%-os teljes ciklussal. Az elején simán felment a telefon hőmérséklete 50-55 °C fokra. Kellemetlen volt kézbe venni töltés közben. Az utóbbi időben meg érezhetően hűvösebb viszont 2 órán át tölt. Szóval valami alapvetően megváltozott ezzel kapcsolatban, talán valamelyik frissítés, vagy már az akku amortizálódott. Amit még észrevettem, hogy az utolsó 20%-ról hamarabb merül 0-ára mint mondjuk 80-ról 60-ra. (Erre korábban már megkaptam a választ, hogy nem lineárisan merül.) És a beállításoknál is 2300-2400 mah-át hoz ki, ha összeadogatom a becsült kapacitásokat 1% töltöttségnél. Pedig le is formáztam ahogy kell. (Elvileg li-iont nem kell, de jobb a békesség.) Leginkább az frusztrál, hogy lassabban tölt, és a becsült kapacitás is jóval eltér negatív irányba. Nálatok ezek hogyan alakulnak? Milyen tápot tudnátok ajánlani, ami biztosan jó a telefonhoz? A mezei táblához adott 2A-es vagy az előző telóhoz való 1,2A-es jó lehet vagy laptop usb és le van a gond?

    Még egy olyan kérdés, hogy a nem gyári romok követelnek rootot és van bennük magyar nyelv?

    Illetve van olyan szoftver a kamerához (akár gyári, akár 3rd party romra) ami raw formátumban készít képet?

    Martin

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák